Прем’єра новинок «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» на виставці «Зернові технології-2019»

171

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» успішно презентували новинки ґрунтообробної техніки на міжнародній виставці «Зернові технології-2019» У Києві.

«Ми представляємо ефективну і якісну техніку вигідного землеробства. Універсальні агрегати «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН» дбайливо обробляють ґрунт для високого врожаю», – зазначає Віце-президент з маркетингу та продажу Роман Гіршфельд.

На виставці відбулася ексклюзивна демонстрація нової короткої дискової борони з шириною захвату 9 метрів. ДУКАТ-9 став трендом сезону і викликав велику зацікавленість у аграріїв. «Це дійсно довгоочікувана техніка», – розповідає Іван Підгорний, власник фермерського господарства в Київській області. – Виглядає дуже гарно і сучасно. Ось у мене ДУКАТ-5 прекрасно працює, але потрібна машина ширше. Дев’ять метрів – те, що потрібно. І проходів менше, і економія пального».

Зацікавила борона і керівника фермерського господарства в Харківській області Ігоря Немашкало. «Хороша ширина захвату і привабливий зовнішній вигляд. Я кілька років успішно користуюся технікою «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН». У мене – важка зубопружинна борона ЛІРА, мені дуже подобається. Це наша харківська техніка, потрібно підтримувати свого виробника. Ось хочу придбати шлейф-борону і думаю над іншими покупками», – ділиться аграрій.

ДУКАТ-9 доповнив лінійку коротких дискових борін. Тепер «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» пропонують агрегати з будь-якою шириною захвату – від 2,5 до 16 метрів.

«Ми переглянули і поліпшили не тільки технічні характеристики, обладнавши ДУКАТ-9 принципово новою системою складання і вдосконаленим механізмом гідравліки, ми переосмислили дизайн, втіливши нову ідеологію «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН», – говорить Роман Гіршфельд. – Це абсолютно нова інтерпретація нашої техніки, реалізована і в кольорі, і в нових лініях: ефективна техніка для ефективного землеробства».

За словами Р. Гіршфельда, рестайлінг торкнеться всього модельного ряду «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН». У відповідності з цією концепцією з цього року компанія планує оновити весь парк техніки.

Удосконалена ротаційна борона ДІНАР 6,4 також викликала велику зацікавленість у фермерів. Машина стала легшою на 400 кг, це дозволить агрегатувати її з легкими тракторами і зменшить витрати на ПММ.

Великим попитом у аграріїв користуються комбіновані багатопрофільні агрегати важка зубова борона ЛІРА XL і шлейф-борона ЛАРІ. Це нове покоління знарядь, запущених у серійне виробництво. За словами Петра Бруненка, головного інженера фермерства на Полтавщині, ЛАРІ економний і універсальний агрегат. «Ми брали машину минулого року ранньою весною, дуже задоволені результатом. З нею ми перші в районі вийшли працювати в поле, ще по мокрому ґрунті!», – коментує він.

У максимальній комплектації представлений передпосівний культиватор ЧЕРВОНЕЦЬ, обладнаний робочими органами шириною захвату від 35 до 150 мм. Знаряддя незамінне для передпосівного обробітку. Завдяки змінним наконечникам і S-подібній пружинній стійці машина забезпечує ідеальне посівне ложе – рівне і правильно розпушене.

«Займаючи позиції лідера у виробництві ґрунтообробної техніки в Україні, «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» в першу чергу створені, щоби приносити максимальний економічний ефект аграріям: якісніша робота, менше простою і ремонту, швидкий обробіток і менші витрати на паливо», – підкреслює Роман Гіршфельд.

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» націлені на розвиток і впровадження інновацій. 2018 рік для компанії проходив під знаком «Green Tour» і був відзначений участю у більш ніж 100 агроподіях у більш ніж 20 країнах світу. «Ми успішно дебютували на виставках Канади, Німеччини, Великобританії, Хорватії, а також запропонували широку лінійку універсальних знарядь для традиційного та органічного землеробства аграріям Чехії, Казахстану, Грузії, Вірменії та країн Балтії», – зазначає Віце-президент з маркетингу та продажу.

У 2019 році «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» запровадили нову систему сервісного обслуговування техніки зі скороченням термінів виконання гарантійних робіт. «Ми пропонуємо хороший і доступний сервіс. Вибираючи «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ», будьте впевнені – ВАШІ ГРОШІ ДІЙСНО ПАШУТЬ!» – резюмує Роман Гіршфельд.