Прометей інвестує $ 1 млн в модернізацію елеватора Чотирбоки

559

Компанія «Прометей» планує інвестувати в модернізацію елеватора в селі Чотирбоки в 2019 році $ 1 млн. Передбачається провести автоматизацію пунктів відвантаження і вивантаження, системи транспортування зерна, ремонт складів, адміністративних будівель і лабораторії, під’їзних і внутрішніх автомобільних шляхів.

Про це повід йдеться на сайті компанії.

«Завдяки новаціям збільшиться обсяг одноразового зберігання на 5 тис. т, з’явиться можливість відвантажувати маршрут з 54 вагонів, а після повної реконструкції елеватора швидкість приймання зернових і олійних культур збільшиться. Безсумнівно, це стане суттєвою перевагою і привабить новий потік клієнтів», – повідомив генеральний директор ГК «Прометей» Карен Гороян.

На сьогоднішній день елеватор «Прометей-Чотирбоки» – це механізований термінал, що надає стандартний комплекс послуг приймання, сушки, очищення, зберігання та відвантаження зерна на автомобільний і залізничний транспорт. Загальна накопичувальна ємність сховищ становить 50 тис. т з можливістю одноразового зберігання до чотирьох видів культур. На території елеваторного комплексу розміщені 16 складів підлогового типу зберігання.

Нагадаємо, що в минулому році матеріально-технічна база елеватора була оновлена: встановлені електронні автомобільні ваги з 20-ти метровою платформою вантажопідйомністю до 80-ти т. Також в рамках модернізації було придбано і встановлено сучасний пробовідбірник Rakoraf, який надає можливість фермерам отримати швидкий, а головне, якісний відбір проб і аналіз зерна.