Radar Tech, Agrohub і МХП запускають другий сезон проекту MHP accelerator

218

Radar Tech, Agrohub та Миронівський Хлібопродукт починають приймати заявки на участь у другій програмі розвитку агро стартапів MHP accelerator 2.0.

Про це йдеться на сторінці Radar Tech у Фейсбук.

До участі запрошуються стартапи, що вирішують питання, пов’язані з:

–          агробіотехнологіями;

–          діджиталізацією;

–          торгівельними майданчиками;

–          автоматизацією процесів;

–          енергоефективністю;

–          корпоративним управлінням;

–          технологіями продажів у продуктах.

Фіналісти отримають доступ до ресурсів та експертизи МХП, можливість протестувати рішення на базі та полігоні агрохолдингу, менторську підтримку від ключових експертів компанії, 250+ годин теорії та практики під час динамічної програми за участю 30+ лекторів та практиків, а найголовніше – потенційно великий контракт з агрохолдингом.

Заявки можна подати до 21 квітня 2019 року на сайті http://radartech.com.ua/mhp/.

Довідково:

MHP ACCELERATOR 2.0 – це унікальна конкурсна програма від Radar Tech, agrohub та МХП, орієнтована на пошук, акселерацію та інтеграцію інноваційних технологій і розробок у сфері агробізнесу.

Стати учасником акселератору можуть підприємці, стартапи, продуктові команди, а також представники малого та середнього бізнесу. Команда має складатися мінімум з двох осіб, одна з яких – громадянин України, який проживає на її території. Усі члени команди мають бути повнолітніми. Пріоритет надається командам з базовим прототипом рішення.