«Агроскоп Інтернешнл» підписала меморандум про співпрацю з TARANIS

310

Міжнародна компанія «Агроскоп Інтернешнл», яка активно впроваджує інноваційні комплексні рішення, надає високопрофесійні агрономічні консультації, постачає перевірені часом та якістю продукти (насіння, ЗЗР, мікро- та макродобрива), підписала меморандум про співпрацю з компанією Innovation Agro Technologies, яка є ексклюзивним представником на території України ізраїльської технології TARANIS, з метою подальшого технологічного супроводу діяльності українських аграріїв. Про це йдеться на сайті «Агроскоп Інтернешнл».

«На ринку України наявна велика кількість компаній із моніторингу посівів, але немає єдиної платформи, яка би поєднувала агрономію та дані з полів. Тому сьогодні ця співпраця є дуже важливою. Адже, маючи єдину цифрову платформу, яка поєднує ці два параметри, ми зможемо швидко та якісно оцінювати стан посівів і, що найголовніше, надавати практичні рекомендації щодо використання аграріями інструментів для вирішення того чи іншого питання, пов’язаного з вирощуванням сільськогосподарських культур», — зазначив під час презентації Антон Яковенко, генеральний директор «Агроскоп Інтернешнл».

У свою чергу Євген Кугук, генеральний директор Innovation Agro Technologies, зауважив, що цифрова платформа TARANIS містить великий обсяг різноманітної інформації, отриманої на основі знімків з дронів чи супутників та, завдяки технології штучного інтелекту, дає змогу аналізувати її, виявляючи проблеми розвитку найпоширеніших сільськогосподарських культур. Сьогодні програма в автоматичному режимі може виявити на полях широкий спектр хвороб, шкідників, бур’янів, нестачу макро- та мікроелементів тощо.

Долучившись до програми TARANIS та з урахуванням агрономічного супроводу «Агроскоп Інтернешнл», аграрії матимуть змогу отримувати конкретні рекомендації щодо поліпшення технології вирощування культур, а поля перебуватимуть під постійним наглядом системи.

Раніше, у листопаді 2018 року, TARANIS отримали $ 20 млн інвестицій в основні фонди підприємства. Всього в TARANIS з часу заснування, з 2013-го року, було інвестовано $ 30 млн. Про це повідомляє aggeek.net.

TARANIS – стартап ізраїльської компанії, яка в своїй роботі використовує аерофотозйомку з дронів або пілотованих літальних апаратів, польові датчики, прогноз погоди і дані зі скаутинг додатків для обчислення потенційної врожайності та виявлення хвороб або шкідників. Програмне забезпечення TARANIS працює з такими культурами, як кукурудза, бавовна, пшениця, соя, цукровий очерет і картопля. Технологія здатна ідентифікувати на знімках такі потенційні проблеми: пошкодження рослини комахами, нестачу поживних речовин, хвороби.

Інвестори переконані, що у компанії є все, щоб стати лідером ринку: комплексне рішення у сфері точного землеробства, партнери-лідери ринку, які допоможуть масштабно зайти на ринок, команда ентузіастів.

TARANIS планує використовувати отримані інвестиції для створення технологій штучного інтелекту та інструментів високої точності, розширення експансії на ринках Аргентини, Бразилії, РФ, США і для виходу на ринок Австралії.