Група компаній VITAGRO отримала техніку «LOZOVA MACHINERY»

267

«ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» відвантажили партію ґрунтообробної техніки агрохолдингу VITAGRO.

Зокрема, в березні 2019 року український виробник поставив 5 важких зубових шлейф-борін ЛАРІ шириною захвату 21 м. Раніше виконав відвантаження коротких дискових борін ДУКАТ-12 і ДУКАТ-6 зі шириною захвату 12 м і 6 м відповідно. Шестиметровий агрегат укомплектований П-подібним змінним катком.

Техніка призначена для п’яти різних підрозділів VITAGRO, зосереджених у Хмельницькій та Рівненській областях. Знаряддя зібрані, введені в експлуатацію і вийшли в поле. В рамках контракту «ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ» також здійснюватимуть сервісне обслуговування агрегатів.

Шлейф-борона ЛАРІ вирівнює оранку та забезпечує якісну передпосівну підготовку ґрунту, як навесні, так і восени. Оригінальна конструкція робочих органів борони дозволяє працювати з перезволоженими ґрунтами.

Дискові борони-лущильники ДУКАТ мають широкий функціонал, їх застосовують для лущення стерні, створення шару мульчі, основного поверхневого та передпосівного обробітку ґрунту. ДУКАТ-12 – оптимальне рішення для великих агропідприємств, які обробляють великі площі, ДУКАТ-6 ефективний для будь-яких господарств.

Україна – перспективний ринок для «ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН». Компанія постійно збільшує свою присутність в українському просторі та активно розширює дилерську мережу.

Прес-служба ІГ УПЕК