Laforge отримав нагороду за систему відстеження траєкторії трактора

221

Французька компанія Laforge отримала золоту нагороду SIMA Innovation Awards 2019 за систему DynaTrac, яка забезпечує розташування обладнання прямо за трактором і не дозволяє йому збиватися з траєкторії руху.

Про це йдеться на сайті Traktorist.ua.

«Це унікальна система, що повторює рухи трактора через зчіпний пристрій. Така конструкція дозволяє використовувати всі машини, які є у господарстві, без будь-яких модифікацій», — повідомив президент Laforge Губер Дефранк.

Ця система під’єднується до трьохточкової зчіпки трактора та відділяє причіпне обладнання від нього. Використовуючи пару гідравлічних циліндрів, вона може переносити всю тягу обладнання для компенсації прослизання або при роботі на важкому ґрунті.

Компанія випробовувала цю систему в США, де у 2007 р. придбала завод. За словами президента Laforge, фермер з Іллінойсу витрачав $100-150 тис./рік на ручне видалення бур’яну, але за допомогою системи DynaTrac ці витрати скоротилися до $40 тис.

«Завдяки точності скорочується кількість ручної роботи. Також наші клієнти говорять, що використання навігації при посіві дозволяє їм використовувати заданий маршрут при обприскуванні. Вони можуть працювати довше та швидше, а також обробляти вдвічі більшу площу за день», — зазначив Губер Дефранк.