«Машина року 2019» на виставці SIMA

327

З 24 до 28 лютого у виставковому центрі Paris-Nord Villepinte (Париж, Франція) відбулася 78-ма Міжнародна виставка сільськогосподарського машинобудування та тваринництва SIMA 2019. На виставці було представлено техніку спеціального та загального призначення, обладнання для ветеринарії, молочного та м’ясного скотарства, обладнання для вирощування, збору та переробки врожаю, передові технології та рішення для аграрного сектора.

Свою продукцію представили 1800 провідних компаній з 42 країн світу. А кращі з кращих отримали заслужені відзнаки та нагороди.

Серед переможців – Maschio Gaspardo, Massey Ferguson, New Holland Agriculture – техніка цих брендів отримала нагороду «Машина року-2019».

Трактор Massey Ferguson MF 7719 S потужністю 190 к.с. визнаний «Машиною року 2019» у категорії тракторів середньої потужності.

Новий MF 7719 S, який є флагманом серії MF 7700 S, повністю відповідає новим суворим вимогам щодо викидів Stage V й обладнаний системою подальшого обробітку викидів, що розроблена для всього терміну служби машини та не вимагає жодних змін у ній.

Завдяки відмінному співвідношенню потужності і ваги 14 тонн, універсальний MF 7719 S спеціально розроблено, щоб задовольнити вимоги сучасних прогресивних фермерів.

MF 7719 S оснащений покращеними функціями, однією з яких є сенсорний термінал Datatronic 5. Він не лише здійснює керування трактором і має систему автоматичного кермового керування MF Auto Guide, а й може включати комплексний пакет для точного землеробства.

Компанія New Holland Agriculture – переможець у категорії “Машина року 2019” з комбайном CR Revelation, оснащеним системою IntelliSense™.

IntelliSense підіймає автоматизацію на новий якісний рівень і впроваджує цілу низку інноваційних рішень, які зміцнюють позиції New Holland як лідера у світі.

Поліпшена проактивна автоматична система комбайна забезпечує істотні переваги – зниження втрат зерна, зростання щоденної продуктивності роботи та якості зерна. Для оператора – це легкість у користуванні, підвищений комфорт, менша втомлюваність та простий у користуванні інтерфейс.

Також нагороду «Машина року 2019»  у категорії тракторів середньої потужності отримав New Holland T5 Auto Command.

Нова серія тракторів T5 Auto Command оснащена сучасною трансмісією з плавним перемиканням передач (CVT) і підходить для виконання усіх видів робіт як у тваринництві, так і в рослинництві.

На трактори цієї серії встановлено спеціально розроблений 4,5-літровий двигун FPT Industrial NEF Stage V. Ця модель пропонує найкращий у своєму класі простір і комфорт у кабіні, легкість в транспортуванні, роботі з причіпними агрегатами та зручність в муніципальному користуванні.

Нагороду «Машина року 2019» отримала також італійська компанія Maschio Gaspardo, яка  розробила інноваційний високошвидкісний висівний апарат Chrono.

Chrono – технологія високошвидкісного посіву, розроблена для вакуумних сівалок точного висіву, яка здатна працювати на швидкості до 15 км/год без втрати якості. Продуктивність сівалки збільшена на 50%! Система Chrono переміщує насіння всередині транспортера під високим тиском. В результаті – насіння з потужним повітряним потоком потрапляє в посівну борозну, зводячи до мінімуму час транспортування і забезпечує точність висіву.

Фотоелемент, розташований під камерою, контролює швидкість падіння насіння. А м’яке самоочисне гумове пресове колесо закладає насіння точно там, де воно впало.

Ця технологія дозволяє отримати абсолютно новий висівний апарат:

– новий дизайн баків для насіння та мікрогранулятора;

– інноваційний дозатор насіння з електроприводом;

– пневматична система для високошвидкісної доставки насіння в ложе;

– самоочисне колесо прикатування насіння.

Незалежний компресор нагнітає тиск на пневматичний виштовхувач, що генерує спадний потік повітря, одночасно створюючи вакуум у насіннєпроводі з боку дозатора. Завдяки цьому, можна досягнути ідеальної точності посіву в різних умовах експлуатації обладнання.

До того ж, у пристрої для дозування насіння Chrono передбачено важливі інноваційні функції, які дозволяють досягти максимальної сингулярності насіння перед його подачею та підвищити надійність роботи системи.

Зазначимо, що за престижну нагороду Maschio Gaspardo Chrono змагалася з 54 іншими сівалками від провідних виробників зі всього світу.

«Ми дуже пишаємося, що отримали цю важливу нагороду, – прокоментував Мірко Маскіо, президент Maschio Gaspardo. – Точне землеробство для нас є дуже важливим напрямом для розвитку, адже покращення точності та ефективності сільськогосподарських процесів значно знижує витрати і підвищує продуктивність та позитивно впливає не лише на економіку, а й на навколишнє середовище».

Анна Артим