Massey Ferguson MF 7719 S визнаний машиною року на SIMA 2019

214

Massey Ferguson MF 7719 S потужністю 190 к.с., був визнаний Машиною року 2019 категорії «L» на виставці SIMA в Парижі, де посів перше місце в категорії тракторів середньої потужності.

Про це повідомляє прес-служба компанії Massey Ferguson.

Новий MF 7719 S, який є флагманом серії MF 7700 S, повністю відповідає новим суворим вимогам щодо викидів Stage V і обладнаний системою подальшого обробітку викидів, що розроблена для всього терміну служби машини і не вимагає жодних змін у ній.

«Всі виробники повинні дотримуватися цих правил», – пояснив віце-президент з продажу, маркетингу та управління продуктами Massey Ferguson у країнах, з економікою, що розвивається, Франческо Куаранта.

«Різниця полягає в тому, як вони досягають цього. У Massey Ferguson ми вирішили розробити систему, яка жодним чином не порушує роботу трактора та зберігає гарні показники рівня споживання палива», – додав він.

Завдяки відмінному співвідношенню потужності і ваги 14 т, універсальний MF 7719 S спеціально розроблений, щоб задовольнити вимоги сучасних прогресивних фермерів.

MF 7719 S оснащений покращеними функціями, однією з яких є сенсорний термінал Datatronic 5. Він не лише здійснює керування трактором і має систему автоматичного кермового керування MF Auto Guide, а також може включати комплексний пакет для точного землеробства.