Оборот групи компаній HORSCH вперше в історії перевищив 402 млн євро

317

Оборот групи компаній HORSCH Maschinen GmbH 2018 року перевищив 402 млн євро, що є новим рекордом в історії компанії. Варто також відзначити, що третій рік поспіль приріст обороту вимірюється двозначною цифрою. Солідні 12% приросту проти 2017 року (358 млн) євро пояснюють цілою низкою чинників.

По-перше, HORSCH як і раніше, нарощує інвестиції у виробництво та конструкторські розробки. HORSCH у всіх сегментах продукції, безкомпромісно слідуючи своєму девізу, концентрується на потребах клієнтів і пропонує дієві рішення для їх задоволення. Це відноситься як до сегментів ґрунтообробітку й посіву, так і до машин для захисту рослин і внутрішньогосподарської логістики.

Одним із найважливіших пріоритетів компанії є розробка індивідуальних рішень для специфічних вимог окремих ринків. У комбінації з відмінним сервісом і налагодженою роботою з топ-партнерами зі збуту вдається домогтися того, що клієнти компанії по всьому світу отримують саме ту техніку, яка максимально адаптована для конкретних ґрунтово-кліматичних умов і регіональних особливостей господарської інфраструктури.

Частка експорту в загальному обороті компанії стабільно перевищує 80% (2018 – 81%). До того ж, виріс оборот і всередині Німеччини. Частка експорту в Східній Європі перевищує 50%. Уже кілька років поспіль особливо варто виділити виняткове зростання обсягу продажів HORSCH в Україні. У країнах Західної Європи приріст обороту склав 23%. 2018 року обсяг продажів помітно виріс у Франції, Англії та країнах Скандинавії. Також позитивна динаміка відзначена у Північній Америці, Бразилії та Китаї. На цьому новому для компанії ринку успіх пояснюють розробкою специфічних продуктів для потреб місцевих ринків і регіональним виробництвом (наприклад, в Бразилії).

Щодо зростання виробництва в цілому, тут особливо слід виділити сегменти машин для захисту рослин і пунктирного посіву. На виставці Agritechnica у Ганновері в листопаді поточного року будуть представлені новинки як у цих, так і в усіх інших актуальних сегментах.

У фокусі уваги широкої аудиторії в Ганновері цього разу будуть не тільки машини, а й технології. Наприклад, будуть представлені гібридні моделі, які об’єднують кращі напрацювання класичного та органічного землеробства, які тестують зараз у модельних господарствах компанії.

Громадський тиск змушує хліборобів по всьому світу відходити від стереотипних схем і думати про нові рішення. З огляду на це HORSCH вже давно ототожнюється в очах клієнтів партнером, який пропонує не тільки високотехнологічну техніку, а й опрацьовані системні рішення для актуальних проблем галузі. Хліборобське ноу-хау у компанії передають клієнтам під час численних практичних семінарів, лекцій, днів поля або на сторінках корпоративного видання Terra HORSCH.

Нові цифрові рішення у формі Apps, Internet of Things – технології або революційні розробки, як наприклад, система для пунктирного посіву зернових Singular System (відзначена золотою медаллю Німецького Аграрного DLG Товариства), роблять HORSCH надійним партнером для фермерів у справі виробництва здорових і корисних продуктів харчування в майбутньому. Кількість працівників компанії по всьому світу 2018 року перевищила 1600 осіб.

Обсяг інвестицій HORSCH у виробництво склав минулого року рекордні 30 млн євро. У Роннебурзі введено в експлуатацію ще один виробничий цех, а в Ландау площа виробничих приміщень збільшена більше, ніж у три рази. Найбільшу в історії фірми інвестицію (23 млн євро) реалізують зараз у Швандорфі.

Підсумовуючи, варто зазначити, що, незважаючи на негативні погодні умови 2018 року, зростання обсягу продажів компанії було винятковим. Це дає керівництву  компанії HORSCH всі підстави для позитивного прогнозу на 2019 рік. Успішний початок поточного року це підтверджує.

Прес-служба HORSCH Ukraine GmbH