Партнерська програма підтримки аграріїв від Vitagro Partner

293

Компанія Vitagro Partner  презентувала оновлену «Програму спільного вирощування»

В лютому 2019 року компанія Vitagro Partner провела 13 семінарів у 13 регіонах України. Ключовою темою заходів стала презентація оновленої «Програми спільного вирощування», а також знайомство з новинками ЗЗР та кращими сортами насіння, які компанія представила на українському ринку цього року.  

«Програма спільного вирощування» – це проект підтримки українських аграріїв, де компанія Vitagro Partner виступає взаємодоповнюючим партнером у вирощуванні врожаю. Ключова особливість програми – це відсутність грошових відносин. Клієнт отримує повний перелік засобів захисту рослин, насіння, добрива, інокулянти на безоплатній основі, а розраховується у кінці сезону частиною врожаю. Завдяки цьому аграрії мають змогу заощадити кошти в період, коли вони потрібні на виробничі потреби.

Працюючи з компанією за програмою, аграрії мають доступ до найкращих практик та застосовують авторські програми вирощування, які розробляють та впроваджують провідні агрономами Vitagro Partner.

У рамках семінарів також обговорювали актуальні проблеми та нагальні питання, що хвилюють аграріїв. Експерти компанії поділилися своїм досвідом зі сільгоспвиробниками задля досягнення нових гарних врожаїв.

Нагадаємо, нещодавно в рамках виставки «Зернові технології 2019» компанія Vitagro Partner презентувала нові препарати Bayton – високоефективні засоби захисту нової формуляції, які довели свою ефективність на демополях минулого року. Також представлені нові сорти насіння від ТМ Semelita.  

Довідка: Агрохімічна компанія Vitagro Partner – сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід. Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестують та вдосконалюють на власних полях  агрохолдингу.