П’ять причин обрати Топенд Плюс®

330

Все тече, все змінюється… Останнім часом з шаленою швидкістю. Вже не доводиться переконувати нікого в актуальності та перевагах інновацій у садівництві. Крокувати в ногу з часом стало не просто трендом,  а необхідністю.

Саме тому ми ані на хвилину не зупиняємось. ДП «Голланд Плант Україна» розвиває кілька напрямів. Розсадник пропонує садівникам як високоякісні саджанці традиційних сортів яблуні, сливи, груші, черешні, вишні, персика, так і низку інноваційних, стійких до хвороб сортів плодових культур, активно збільшуючи їхній асортимент та обсяги виробництва садивного матеріалу цих сортів.

Останні кілька років фахівці плодорозсадника зосереджують свою роботу на розвитку напряму виробництва саджанців плодових культур стійких до хвороб сортів (їх ще називають імунними або резистентними).  Європейські садівники вже визнали значення та переваги імунних сортів у виробництві фруктів, оскільки їхні переваги та вигода очевидні. Завдяки «Голланд Плант», в Україні є успішний досвід впровадження імунних сортів у садівництві. Всі сорти ліцензійні та внесені до Реєстру сортів рослин України.

Чому саме імунні сорти?

  • Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», надають можливість суттєво підвищити рентабельність саду. Витрати на засоби захисту рослин можна істотно зменшити, що значно знижує собівартість продукції. Ці сорти, завдяки своїй резистентності, дають можливість досягти хороших результатів також і садівникам-початківцям, які ще не мають значного досвіду роботи з плодовими деревами.
  • Імунні сорти є основою органічного садівництва, частка якого в Європі вже досягає 10-15% і постійно зростає. Садівник отримує можливість задовольнити попит споживачів на здоровий продукт з меншою кількістю залишкових хімічних речовин, до того ж, істотно підвищити рентабельність свого виробництва.
  • Саджанці імунних сортів, які виробляє плодорозсадник ДП «Голланд Плант Україна», створюють безпечну основу для закладання високоякісного, прибуткового саду.

Що нового відбулося у житті «Голланд Плант»?

Добре відомо, що в Україні компанія вже кілька років успішно розвиває низку інноваційних проектів. Плодорозсадник не стоїть на місці, втілюючи у реальність все нові й нові ідеї та розширюючи можливості українських садівників. Не зупиняючись на досягнутому, компанія постійно розвиває напрям виробництва саджанців новітніх, перспективних, імунних сортів плодових культур.

2019 року до уваги садівників та виробників представили одразу кілька  нових, надзвичайно цікавих передових сортів-новинок. Сьогодні мова про супер-сорт сливи. Про найновіші сорти яблук та інших плодових  Ви дізнаєтеся у наступних номерах журналу, на нашому офіційному сайті, або зателефонувавши нам.

Отже, у чому ж переваги сорту Топенд Плюс®?

Ліцензійний, стійкий до хвороб сорт сливи Topend Plus® дуже популярний, на нього є великий попит у всій Європі. Чому варто обрати саме Топенд Плюс®?

  • Ліцензія та ексклюзивність

Плодорозсадник  «Голланд Плант» володіє ексклюзивною ліцензією на сорт. Ви гарантовано отримаєте високоякісний, ліцензійний садивний матеріал саме цього сорту і тільки у нас! Сорт внесено у Реєстр сортів України, що гарантує безпеку вирощування та розвитку.

  • Характеристики сорту

Кліматичні умови України є оптимальними для успішного, промислового вирощування сливи, проте її прибуткове виробництво можливе тільки за умови використання відповідних сортів. Які ж основні критерії хорошого сорту сливи? Стійкість до хвороб, ранній вступ у плодоношення, постійні та великі врожаї. Великий і привабливий плід. Ранній або пізній термін дозрівання для того, щоб продавати врожай за максимально вигідними цінами, коли на ринку вони ще/вже високі. Все це є в одному  з найбільш популярних у всій Європі сорту сливи – Топенд Плюс®. Він входить в ТОП 10 сортів слив Німеччини. До серії ТОП належать тільки ті сорти слив, середня маса плодів яких становить 50 і більше грам. Сорт Топенд Плюс® має 65 грам! На сьогодні цей сорт має найбільший розмір і масу плода у світі! Але це не єдина перевага цього сорту. Дерево середньоросле, гілки спрямовані стрімко вгору. Плантацію можна планувати з густою посадкою (5х2). Сорт рано вступає в плодоношення і потенціал врожайності надзвичайно високий.

  • Резистентність

Найціннішою характеристикою сорту є його резистентність. Сорт стійкий до вірусу Шарки (Plum pox), іржі та толерантний до моніліозу.

  • Плід

Топенд Плюс® самозапильний. Плоди великі, покриті восковим нальотом. Смак слив відмінний, з високим вмістом цукру та хорошим співвідношенням фруктових кислот (Brix 20%, загальна кислота 9,5%). Форма слив традиційна. М’якуш плоду світло-жовтого кольору, плід соковитий. Кісточка легко відходить від м’якушу. Вага одного плоду в середньому становить 65 грам. Термін дозрівання – кінець вересня.

  • Зберігання та використання

Урожай добре зберігається 4-6 тижнів. Використовують як для споживання в свіжому вигляді, так і для виробництва варення і паленки, а також в’ялення.

Якщо ви  плануєте закладати прибуткову плантацію, використовуючи сортову базу, яка ще довгі роки не втратить свою новизну та комерційну цінність – наші фахівці з радістю нададуть відповіді на всі Ваші запитання! ДП «Голланд Плант Україна» пропонує своїм партнерам також інші, передові сорти слив, такі як Чачанська Лепотіка, Стенлей, Президент, Блуфрі та інші, а також інші види плодових дерев, більшість з яких стійкі до хвороб.

Саджанці сорту дуже популярні та наявні в обмеженій кількості, тому їхнє вирощування та продаж здійснюємо тільки за попереднім замовленням.

Ви зможете отримати відповіді на всі ваші запитання чи  замовити саджанці, зателефонувавши нам:

+38 050 372 61 23, +38 050 372 64 67, +38 050 372 55 74

Довідка:

ДП «Голланд Плант Україна» – плодорозсадник, розташований у Закарпатській області. Компанія є лідером у виробництві саджанців стійких до хвороб і звичайних сортів плодових культур, таких як яблуні, вишні, сливи, черешні та абрикос. Плодорозсадник добре відомий саме своїм інноваційним  підходом до вирощування продукції, впровадженню передових технологій і чіткому слідуванню тенденціям ринку, що дозволяє значно розширити потенціал садівничої галузі та поліпшити можливості кожного окремого садівника.

Наші саджанці – Ваш успіх!