Виставка «АгроТехніка-2019» у Львові: підсумки

541

5-7 березня 2019 р. XII виставка «АгроТехніка» зібрала у Львові вітчизняних і закордонних виробників та продавців сільськогосподарської техніки та обладнання на виставкових площах стадіону «Арена Львів».

Експозиція виставки була представлена такими тематичними розділами: сільгосптехніка, обладнання, комплектуючі, запчастини, добрива, засоби захисту рослин, саджанці, насіння. На виставці презентували свою продукцію понад 50 експонентів з різних регіонів України, з яких більшість учасників – вітчизняні виробники. Відвідало виставку більше трьох тисяч осіб, серед них – фермери, керівники сільгосппідприємств, агрофірм, елеваторів, агромагазинів Західного регіону України.

Серед учасників виставки були відомі компанії: Hifi Filter Polska Sp. z o.o., VELES AGRO, Агро Компанія «VINAVI», ТОВ «АГСОЛКО», ПП «Автопульс», Агролидер ТМ, АГРОДОКА, Автоцентр АІС Львів, ТД Агроальянс, ТОВ «Агромаш-Калина», ТМ ГЕРКУЛЕС, НПП ТОВ «Екструдер», ТзДВ «Львівський завод фрезерних верстатів», Компанія «Міні-Агро», ТОВ «НФМ АГРО», ПМП НВ «ПРОМТЕХКОНСТРУКЦІЯ», ТОВ «Технакат», ТОВ «УКРСІЛЬГОСПМАШ», ТОВ «ЮГТЕХКОМПЛЕКТ», ПП «Юком­Агро», ТОВ «ЮТО-Україна», ПНВП «ЯР-СТЕП» та ін.

В рамках виставки відбулися конференції, семінари, презентації за участю Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА та фірм-учасників, а також відкритий (публічний) аукціон з продажу сільськогосподарської техніки та обладнання, що були у використанні. Ці заходи завжди особливо популярні серед відвідувачів.

Редакція журналу «АгроЕліта» поспілкувалася з одним із відвідувачів виставки – керівником ФГ Богіва М. М. та ПАФ «Бережниця», що у Жидачівському районі на Львівщині.

Наше господарство має в обробітку 450 га землі, утримуємо 300 голів ВРХ, з них – 100 дійних корів, розповідає пан Микола Богів. На виставку «Агротехніка» до Львова ми приїхали подивитися на трактор YTO. Маємо такий у своєму господарстві вже більше 10 років, він підходить нам за всіма параметрами. Хочемо придбати ще два трактори для обробітку ґрунту і на ферму.

На виставці представлені новіші моделі YTO, аніж ми маємо, і я впевнений, що цей трактор буде ще кращим помічником у нашому господарстві. Порівнюємо його з іншими і робимо вибір, думаю, зупинимося на моделі YTO-LX954, потужністю 105 к.с.

– Чому саме YTO? Що Вам подобається у цьому тракторі?

– YTO економічний і зручний, не так часто ламається, як інші трактори. На тракторі YTO, який маємо у нашому господарстві, за 8 років роботи ми поміняли лише ґуму, і через 10 років ремонтували двигун, а напрацював він багато мотогодин.

Трактор підходить до всіх наших агрегатів: дискової борони, культиватора, плуга, причепів. Плануємо поставити на нього ще фронтальний навантажувач, щоби вкидати силос, сінаж. Це універсальна модель, яка нам дуже подобається.

– Переваги YTO над іншими тракторами у цьому сегменті?

– Багато фермерів віддають перевагу тракторам інших виробників, тому що звикли, говорять, що доступніший сервіс, простіше знайти запчастини. Та YTO кращий, ми відчули різницю, бо мали з чим порівняти. Протягом 10 років, відколи користуємося трактором YTO, у нас проблем зі запчастинами не було: їх не треба було так багато, та й все було в наявності. Сервісом компанії «Агсолко» ми теж задоволені, потрібні запчастини доставляють упродовж тижня. Я не роблю рекламу, та YTO – це справді хороший трактор, всім рекомендую і закликаю купувати.

Спілкувалася Марія Хрунь