ТОВ «Волиця-АГРО» побудує на території індустріального парку «Біла церква» сучасний елеватор

539

ТОВ «Волиця-АГРО» придбало земельну ділянку площею 4 га на території індустріального парку «Біла Церква», що входить до складу інвестиційної групи UFuture. Уже в цьому році ТОВ «Волиця-АГРО» планує почати тут будівництво сучасного логістичного комплексу по зберіганню і переробці зернових, в який збирається вкласти 12 млн. доларів. Для його обслуговування буде створено близько 100 нових робочих місць.

Про це повідомляє прес-служба індустріального парку.

Компанія планує запустити в експлуатацію першу чергу комплексу в 2020 році. Вона включатиме елеватор загальною потужністю 40 тис. тонн одноразового зберігання зерна з добовою продуктивністю прийому на рівні 3 тис. тонн. Елеватор буде оснащений сучасною лабораторією, зерносушарками, силосами для вологого і сухого зерна. Комплекс зможе приймати і відвантажувати зернові як автомобільним, так і залізничним транспортом. Планується, що звідси продукцію компанії будуть відправляти на експорт.

«Ми розуміємо, що сьогодні іноземні інвестори не надто охоче заходять в Україну через ризики. Але є місцеві підприємці, готові запускати тут виробництво, яке буде працювати не тільки для внутрішнього ринку, а й на експорт. Тому ми сконцентрувалися на створенні майданчика і всіх необхідних умов для таких підприємств. Наша мета – підтримати повний цикл виробництва продукту всередині України. Це буде стимулювати появу нових робочих місць і зростання економіки як регіону, так і країни в цілому», – зазначив засновник UFuture Василь Хмельницький.

ТОВ «Волиця-АГРО» – вже друга компанія, яка зайшла на територію індустріального парку. Уже через місяць тут запустять недавно побудований завод Plank Electrotechnic, який першим в Україні вироблятиме сучасні електроустановочні системи. Зараз керівництво індустріального парку здійснює виділення земельної ділянки під будівництво третього заводу і веде переговори з декількома потенційними резидентами.

«Ця модель працює. На послуги, які ми надаємо, є попит. Інвестору дійсно зручно прийти і одразу отримати земельну ділянку і всі необхідні інженерні комунікації. Для зручності та економії часу клієнта ми надаємо йому комплексну підтримку, щоб звести бюрократію до мінімуму», – зазначив директор індустріального парку«Біла Церква»Володимир Хмуріч.

«Ми зробили ставку на вигідне розташування, зручну логістику та кваліфіковану робочу силу, які є основними перевагами індустріального парку« Біла Церква ». Наявність аеродрому, двох залізничних станцій і міжнародної автомагістралі забезпечують доступ до основних ринків країни і зарубіжжя », – прокоментував своє рішення директор ТОВ«Волиця-АГРО» Володимир Покровський.

Зараз потужності зі зберігання і перевантаження зернових є одним з найпривабливіших вкладень в Україну з інвестиційної точки зору, оскільки урожай зерна з року в рік зростає. 2018 й поставив рекорд: країна зібрала понад 70 млн. тонн. Виникає нагальна потреба в нових зерносховищах, тому уряд зараз активно заохочує розвиток цієї сфери. 30 січня 2019 року Кабінет міністрів прийняв держпрограму компенсації 30% вартості будівництва об’єктів для зберігання та переробки зернових.

Довідково:

Індустріальний парк «Біла Церква» – великий інвестиційний проект, метою якого є розвиток сучасного промислового виробництва в Україні. Це єдина платформа, що дозволяє підприємцям отримати всі необхідні послуги і зосередитися на розвитку свого бізнесу. Парк пропонує землі промислового призначення з усією інженерною інфраструктурою для оренди або купівлі, рішення під ключ і можливість спільних інвестицій в промислові проекти. Знання місцевої специфіки і великий досвід в девелопменті нерухомості дозволяє команді парку надати клієнту додаткові послуги для організації ефективного виробництва.