Українські виробники візьмуть участь у аграрній виставці Аgriplanta в Румунії

297

Десяток українських компаній – виробників техніки для сільського господарства, представлять свою продукцію єдиним стендом на агропромисловій виставці Agriplanta-RomAgroTec, що відбудеться з 16 по 19 травня у Фундулі (Румунія).

Чотириденна Agriplanta-RomAgroTec це проект компанії DLG та одна із найважливіших подій на ринку Румунії для зустрічі фермерів та фахівців з постачальниками аграрної техніки та товарів для сільського господарства. Виставка сягає площі 36 гектарів та збирає понад 200 фірм-учасників з 20-ти країн Європи та 15 000 відвідувачів.

Ключовою особливістю Agriplanta стане поле для демонстрації техніки, що розташоване в центрі експозиції, на якому протягом чотирьох днів відбуватимуться демопокази в категоріях «сучасні методи захисту рослин», «інноваційні технології обробки ґрунту» та «розумне та точне землеробство». Також під час Agriplanta пройдуть численні заходи, серед яких семінари та форуми, конференції, зустрічі з фахівцями агробізнесу та презентації продукції.  

Колективний стенд українських компаній, площею 800 м2, буде розташовано в центральній частині виставки. В експозиції візьмуть участь національні виробники сільськогосподарської техніки та обладнання.

«Українська техніка має свого споживача на європейському ринку, – зауважує представник організаторів, директор з розвитку компанії «Експосервіс Україна» Павло Марков. – Наші виробники вже встигли заробити репутацію недорогої та надійної техніки. До того ж, навіть якщо наша продукція не завжди вирізняється сучасним дизайном, вона привертає увагу завдяки вдалим інженерним рішенням та міцній конструкції».

Перевагами участі у колективному стенді є не лише розташування в центральній частині експозиції, але й привернення уваги відвідувачів завдяки оформленню території, тематичній програмі, залученню зацікавлених в українській продукції дилерів та фермерів. Також колективний формат участі дозволяє застосувати ефективні інструменти виставкового маркетингу, та оптимізувати витрати на обладнанні стенду загальною бізнес-зоною, оренді, залученні фахівців (перекладачів, стендистів та промоутерів) тощо.

Експозиція українських виробників на Agriplanta-RomAgroTec це новий спільний проект компанії «Експосервіс Україна» та DLG Ukraine, спрямований на популяризацію техніки українського виробництва на європейському ринку. Нагадаємо, що у вересні минулого року понад 15 компанії з України вперше взяли участь у найбільшій у Європі аграрній виставці AGRO SHOW (Беднари, Польща).

Дізнатися більше про колективний стенд українських виробників на Agriplanta-RomAgroTec можна за посиланням

http://expo-service.com.ua/agriplanta-2019/

Сайт виставки:

https://www.agriplanta.ro/

Для довідки:

Румунія — індустріально-аграрна країна, що межує з Україною, Молдовою, Сербією, Угорщиною та Болгарією. Один із ключових експортерів с/г продукції у країни Європи, в т.ч. зернових.

За даними Wikipedia експорт країни, включаючи продукцію сільського гоподарства, складає приблизно $10 млрд (головним чином, Італія — 22,0%; Німеччина — 19,0 %; Франція — 5,9 %; США — 3,8 %). ВВП cкладає $ 29,4 млрд. Темп зростання ВВП 7,5 %. ВВП на душу населення — $1310.