«АГСОЛКО Україна» презентувала клуб власників тракторів YTO

175

З метою популяризації в країні бренду YTO, підвищення якості обслуговування і сервісу, вивчення попиту, ринкових тенденцій і переваг споживачів, компанія «АГСОЛКО Україна», як офіційний імпортер тракторів YTO, заснувала клуб власників тракторів YTO – YTO-club.

Про це йдеться на сайті компанії.

YTO-club – це співтовариство українських аграріїв, комунальників та представників інших видів бізнесу, які мають у своїй власності трактори відомого китайського бренду YTO.

Основна мета створення YTO-club – надати власникам техніки YTO можливість прямого спілкування з фахівцями офіційного імпортера тракторів YTO, оперативно отримувати професійну допомогу, консультації та поради, а також безпосередньо спілкуватися між собою, ділитися досвідом, порадами та враженнями від використання техніки. Саме учасники YTO-club першими отримують актуальну і корисну інформацію про техніку YTO, можуть впливати на динаміку розвитку і якість роботи сервісної служби, а також брати участь в розробці нових моделей тракторів для українського ринку.

Учасники YTO-club мають цілий ряд привілеїв, серед яких знижки на покупку техніки, запасних частин і сервісне обслуговування.