Amazone отримала приз за успіхи у зовнішньоекономічній діяльності

239

Під час ярмарку у німецькому Ганновері компанія Amazonen-Werke отримала приз за успіхи у зовнішньоекономічній діяльності 2019 від міністра економіки Нижньої Саксонії, доктора Бернда Альтхусманна.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Цей приз вручається в Нижній Саксонії вже вдесяте. Критеріями вибору є були частка експорту, кількість робочих місць, що залежать безпосередньо від експорту і спеціально створених для цього в Нижній Саксонії, інноваційність, модернізація продуктів, методи роботи і стратегія експорту в тій чи іншій країні.

Рішення про присудження цього року першого місця в категорії «Великі підприємства» компанії Amazone журі обґрунтувало давніми традиціями і тривалим успіхом в області експорту.

«Підприємство має більш ніж 100-річний досвід експортування своєї продукції і представлено в 70 країнах світу. Завдяки діяльності за кордоном Amazone за останні 3 роки створила 75 нових робочих місць в Нижній Саксонії. Крім того, підприємство приділяє особливу увагу питанням захисту клімату і підтримує ряд дослідницьких проектів в цій галузі», підкреслили у журі.

«Ми дуже раді цій нагороді за зовнішньоекономічну діяльність від міністерства економіки Нижньої Саксонії. Вона нагородою за щоденну працю наших висококваліфікованих і мотивованих співробітників, які забезпечують успішну позицію на міжнародному рівні», – зазначили у Amazone.