Чи скоро на наших полях з’являться безпілотні трактори?

241

Представники найбільших світових виробників обговорили основні тренди техніки

17 квітня Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» за підтримки агрохолдингу AgroGeneration провела прес-сніданок «Ринок сільськогосподарської техніки: тренди та прогнози 2019-2020». Представники найбільших світових виробників техніки – AGCO Corporation, New Holland, CASE IH, CLAAS спільно з керівниками та топ-менеджерами AgroGeneration обговорили поточну ситуацію на ринку сільськогосподарської техніки, прогнози на цей і наступний роки, особливості роботи та доступу на український ринок іноземних виробників.

Збільшився попит на малосильні трактори

Віталій Бортун, продукт-менеджер CLAAS, зазначив, що 2017 рік для всіх компаній був успішним, а 2018-й, не зважаючи на прогнози, виявився складнішим з огляду на продажі техніки. Це викликано певним недофінансування аграрного сектору. У 2018 році агровиробники цікавилися здебільшого тракторами малого та середнього сегменту потужності. На думку Віталія Бортуна, на 2019-2020 тенденція залишиться такою самою. Хоча дефіцит на ринку комбайнів теж відчувається. Об’єми врожаю збільшуються, відповідно до цього виникає потреба в зернозбиральній техніці. Очікують, що підсумкові результати поточного року будуть на рівні 2018-го.

За словами учасників круглого столу, українські аграрії сьогодні звертають увагу на сучасні технології, і компаніям потрібно підлаштовуватися під їхні потреби та пропонувати якісну та технологічну техніку.

foto1

Про те, як відбувається оновлення та оптимізація техніки на прикладі агрохолдингу AgroGeneration, розповіла Антоніна Герета, старший менеджер з постачання AgroGeneration. 2017 року у холдингу оновили парк техніки, а цього року  відбулася оптимізація та великий переїзд техніки з одних господарств у інші по всій Україні через певні кліматичні та технологічні зміни, та, враховуючи структуру посівів. Наприклад, частину техніки з Харківщини перевезли на Львівщину і навпаки. Що ж до тенденцій, то у холдингу відбувся відхід від 500-сильних тракторів та техніки, яка з ними агрегатується, і перехід на 300-400-сильні трактори. Також тут дивляться у бік тракторів на 200 к.с., які є більш універсальними, їх можна використовувати для різних потреб.

– Найдинамічніший сегмент сьогодні – це трактори 100-150 к.с. і 150-250 к.с., – запевняє Антон Костирко, директор з маркетингу AGCO Corporation. – Сегмент потужних машин 300+ к.с. досить стабільний, і дещо зростає потенціал у сегменті 400+ к.с. Ми намагаємося запропонувати ринку саме ці моделі.

 – Водночас, Україна – це найбільший у Європі ринок, що споживає самохідні обприскувачі. Наші аграрії купують дорогі, гарні, високоефективні самохідні обприскувачі, приділяючи велику увагу технологіям обробки культур. Щодо машин для посіву, то тут ми спостерігаємо високу конкуренцію, і, передовсім, важливими стають технології, де роль відіграють точність і швидкість посіву. Адже «вікна» посівного часу зменшуються. Якщо раніше ми говорили про швидкість посіву просапних культур 8-10 км/год, то сьогодні говоримо вже про швидкість 15+ км/год, аби посіяти швидше, – говорить Антон Костирко.

Костирко

В Україні техніка працює без екологічних норм

Серед особливостей, з якими стикаються виробники та продавці сільськогосподарської техніки в Україні – надзвичайне навантаження на техніку. У нас є трактори, які працюють 12-15 тис. мотогодин, і навіть до 20 тис. Такого ви не побачите в жодній країні Європи чи Америки, трактор там так довго не «живе». До того ж, Україна єдина в світі, де немає ніяких екологічних норм для с/г техніки. Це ненормальна ситуація, бо за таких умов сюди завозять техніку низького екологічного стандарту, бо вона дешевша. Це зумовлює забруднення навколишнього середовища.

– New Holland представляє багато техніки на альтернативних джерелах енергії, зокрема, в Європі вже є трактор на метані. Що стосується електротранспорту: в Україні досі немає контролю за кількістю викидів газу з техніки, а ми вже дивимося на електротранспорт. На мою думку, нам потрібен перехідний період, щоб виробити певні регламенти. Це перспектива ще кількох років», – зазначає Євген Дворнік, спеціаліст із дослідження ринку та планування попиту New Holland.

Але вже є трактори, що працюють на електриці. За словами Антона Костирко, вже давно представлений прототип трактора Fendt е100, але він виконуватиме не стільки аграрне завдання, скільки муніципальне, оскільки всі розуміють, що для сільського господарства машина має бути більш потужною. Виробникам ще потрібно працювати в цьому напрямі.

Обговорили на заході й вже недалеке майбутнє, яке раніше видавалося фантастикою. Мова про безпілотні технології, які йдуть вперед і розвиваються. За словами Юрія Єгорова, бізнес-менеджера Case IH в Україні та Молдові, безпілотні трактори вже створено, але самі працювати вони ще не можуть, оскільки постає питання відповідальності. Якщо трактор наїде на стовп чи на людину – то хто за це відповідатиме? А попит вже є, великі вітчизняні холдинги «обривають» телефони, так хочуть побачити у себе на полях це диво техніки. Втім, завершуючи тему автопілотів і відсутності за кермом людини, прийшли до думки, що сьогодні настільки розвинений і досконалий ринок автопілотів, що функція оператора – це здебільшого функція наглядача, щоб він міг схопитися за кермо, раптом що станеться.

Для чого витрачати гроші на сертифікацію в Україні, якщо всі сертифікати техніка вже має?

На заході обговорили питання сертифікації техніки, яка, за словами виробників, сьогодні дещо ускладнена бюрократичними процедурами. Однак, над цим питанням зараз активно працюють разом із МінАПП та іншими відповідальними органами.

– Вся техніка, яку ми виробляємо, вже є сертифікованою, – коментує бізнес-менеджер Case IH в Україні та Молдові Юрій Єгоров. – Вона відповідає найжорсткішим нормам країн ЄС та США, всі сертифікати безпеки на найвищому рівні. Питання у тому, чому ми не хочемо їх приймати. Немає жодних змін в конструкції та якості техніки після сертифікації в Україні. Вважаю, що повторна сертифікація заважає нормальному бізнесу, оскільки ми платимо додатково за те, що вже є сертифікованим. А ці гроші, ми могли б, наприклад, спрямувати на навчання операторів.

Питання кадрів в аграрній сфері все ще залишається надзвичайно важливим – з цим погодилися всі учасники прес-сніданку.

– На жаль, дуже часто працівники використовують старі підходи в роботі з сучасною технікою. Кваліфікація операторів та ефективність роботи – це велика проблема. Виробники та дистриб’ютори регулярно проводять навчання операторів техніки, – зазначає Антон Костирко, директор із маркетингу в Східній Європі AGCO Corporation.

Ольга Соломка

foto2