Лозівські машини запатентували шнековий перевантажувач

233

Унікальна розробка конструкторського бюро LOZOVA MACHINERY отримала патент Державного підприємства «Укрпатент». Новим запатентованим винаходом став шнековий перевантажувач особливої конструкції, який встановлюється безпосередньо в кузові транспортного засобу.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Автори проекту – головний конструктор Українського конструкторського бюро трансмісій і шасі Олексій Гриненко і заступник головного конструктора Вадим Скляров.

Розвантажувальний пристрій призначений для двовісного самосвального напівпричепа ALBION XL. За допомогою шнека можна перевантажувати всі види насіння зернових і олійних культур, а також інші гранульовані матеріали, включаючи мінеральні добрива.

За словами Олексія Гриненка, шнековий перевантажувач значно розширить функціонал трейлера. «Установка шнека дасть можливість фермерам використовувати ALBION XL як самоскидний причіп і як потужний бункер перевантажувач, здатний за 2,5 хвилини здійснити вивантаження 20 т вантажів. При цьому аграріям не доведеться витрачати додаткові кошти на придбання спеціалізованого бункера перевантажувача ».

Олексій Гриненко також зазначив, що застосування ALBION XL з встановленим шнеком дозволяє трьома комбайнами виконувати роботу чотирьох за рахунок скорочення простоїв під розвантаженням.

Крім істотної економічної вигоди відмінностями цього рішення є також можливість розвантажувати причіп традиційним способом при встановленому шнеку. А для перевезення більш широкої номенклатури вантажів аграріям досить прибрати шнек, який легко демонтувати навіть в полі.

Шнековий перевантажувач оснащений мобільним механізмом складання, в транспортному режимі він не виходить за габарити трейлера і дає можливість пересуватися по дорогах загального користування.