На найвимогливіший смак

223

З метою максимально повного забезпечення запасними частинами, деталями і витратними матеріалами до сільськогосподарської техніки виробництва світових брендів, у компанії «Грозбер Україна» протягом десяти років створювали парк цих виробів. На сьогодні в ньому зберігають трохи менше 140 тисяч найменувань одиниць запчастин та інших необхідних товарів для своєчасного технічного обслуговування і ремонту.

Створення величезного запасу вимагало не тільки великих матеріальних зусиль, а й високої довіри до української компанії з боку фірм-постачальників. У той же час і задля підтвердження своєї відповідальності за виконувану роботу, у компанії «Грозбер Україна» від початку взяли за правило поставляти виключно оригінальні вироби, виготовлені на тих же заводах і тими ж співробітниками, які виробляють власне агрегати. Такий підхід гарантує абсолютну відповідність технічних параметрів відремонтованої техніки з новим агрегатом і значне продовження ресурсу використання цього механізму без втрат якості.

Ця копітка робота виправдала себе – тепер в українських аграріїв є надійний постачальник з дуже широким спектром запасних деталей на найвимогливіший смак, якість яких не викликає сумнівів.

А завдяки великому запасу виробів на складах компанії в Україні, терміни доставки скорочені до мінімуму. Та не тільки наявні тут деталі надходять до споживача за лічені дні, а й поставки замовлених виробів з-за кордону також виконують у найкоротші терміни. Оскільки у компанії є довготривалі договірні відносини з постачальниками, це спрощує багато процедур організації поставок.

Ці договори дозволяють також оптимізувати цінову політику компанії та мінімізують різні ризики через нестабільність в економіці в цілому. У виграші – всі клієнти компанії «Грозбер Україна».

У компанії врахували всі можливі складнощі, що виникають у клієнтів під час пошуків потрібної деталі в цьому безмежному «морі» запасних частин, і створили електронний каталог для віртуального складування на полиці всього товару та спрощення шляхів пошуку. Покупець може не тільки прочитати найменування виробу, а й побачити його. Аналогічно, в режимі “on line”, можна вирішити всі питання щодо оформлення покупки та доставки купленого, без відвідування офісу або складу, або замовити будь-яку послугу, яку пропонують у компанії «Грозбер Україна».