Посилення агрономічного десанту компанії Vitagro Partner

228

Наприкінці березня в урочистій атмосфері відбулося вручення нових автомобілів агрономам компанії  Vitagro Partner. Комплектація автомобілів відповідає потребам працівників для комфортної експлуатації. З привітаннями виступив керівник компанії Роман Рибак. Він акцентував на тому, що новий транспорт – це лише перший крок на шляху реалізації стратегії компанії на 2019–2023 роки.

У планах компанії закупівля ще однієї партії автомобілів, та забезпечення менеджерів і агрономів комфортним транспортом для оперативного вирішення проблем клієнта.

«Ми розуміємо, що для господарств, особливо під час посівної, ключовим фактором є час. Оперативність дій та злагоджена робота не можлива без якісного транспортного забезпечення. У компанії створюють всі умови для комфортної роботи наших працівників, підвищуючи стандарти обслуговування клієнтів. Ми знаємо ціну часу, тому допомагаємо нашим клієнтам максимально заощаджувати», – прокоментував Роман Рибак, директор компанії Vitagro Partner.

З кожним роком компанія Vitagro Partner нарощує оберти та розширює клієнтську базу. Ми невпинно підвищуємо стандарти українського агробізнесу. Наша команда однодумців щодня працює над тим, щоб життя аграріїв було простішим, насичене подіями, новими знаннями і досвідом. Ми запозичуємо найкращий канадський та європейський досвід і трансформуємо його в українські реалії. Особливо актуальною сьогодні є програма підтримки аграріїв – Програма спільного вирощування. У рамках програми компанія надає під ключ усі необхідні фермеру ресурси для вирощування врожаю: насіння, засоби захисту, мікроелементи, а також повний агрономічний супровід. Розрахунок відбувається сумісно вирощеним врожаєм.

Прес-служба Vitagro Partner