Туреччина планує відкрити в Україні логістичний центр

215

Туреччина розробила проект створення в нашій країні логістичного хаба.

Про це йшлося на зустрічі в посольстві України в Анкарі, пише Укрінформ.

«Ми розробили логістичний проект і маємо намір відкрити логістичний центр в Україні, а також в Грузії. Звичайно, ми плануємо це зробити на державному рівні, і таким чином це буде дуже великий внесок в транспортну сферу обох країн. Збільшення флоту і нарощування морського сполучення в Чорному морі між нашими країнами буде великим внеском в розвиток транспортної сфери», – сказав представник міністерства морського транспорту і сполучень Туреччини Кемаль Гюней.

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга наголосив на зацікавленості української сторони в такій співпраці.

«Для нас Туреччина – це також можливість долучитися до Шовкового шляху, якщо брати до уваги транспортний вимір. Ми досягли серйозних домовленостей між нашими транспортними відомствами і в цьому напрямку ми хочемо працювати. Це і існуючі мережі: Карс – Тбілісі – Баку, для нас це цікаво. І розвиток поромних сполучень, і всі інші моменти, оскільки весь транзит до Ірану і на Близький Схід з України йде, власне, через цей регіон », – сказав Сибіга.

За його словами, використання спільного транзитного потенціалу держав – дуже важливий напрямок співпраці, яку ще не повністю задіяно.

«Наскільки я розумію, вигідною буде і сама вартість доставки вантажів. Але все це повинно бути темою обговорення експертів. Цього року відбудеться засідання відповідної комісії, сподіваюся, що ці питання будуть винесені на новий, вищий рівень », – сказав дипломат.