VITAGRO PARTNER розширює лінійку засобів захисту рослин ТМ BAYTON

317

Компанія VITAGRO PARTNER розширює портфель новими високоефективними препаратами BAYTON®, які, за очікуваннями агроекспертів, можуть стати лідерами у своїх сегментах: ґрунтовий гербіцид широкого спектру КЛІНЕР®, КСЕОН® – комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії, ОДІН® – двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії, ТОР® – інсектицид контактної дії.

Препарати презентовані 19-21 лютого на виставці «Зернові  технології» у МВЦ, та представлені у каталозі VITAGRO PARTNER на 2019 рік.

Що спільного у цих препаратах? Це засоби захисту рослин на основі ефективних формуляцій нового покоління, посиленої ефективності.

Більшість препаратів мають розширений спектр дії  і гарантують дійсно тривалий захист культур. «Нові препарати BAYTON — розроблені під авторські системи захисту  компанії VITAGRO PARTNER, та орієнтовані на ті господарства, що прагнуть досягати максимальних врожаїв», — говорить директор R&D департаменту Сучек Микола Миколайович.

КЛІНЕР® (Прометрин) – ґрунтовий гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням бур’янів при застосуванні препарату до сходів. На бур’яни, які вже зійшли, препарат діє через листя, блокуючи процеси фотосинтезу.

ОДІН® (Бентазон + ацифлуорфен) – двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії для знищення однорічних та деяких багаторічних дводольних видів бур’янів у т.ч. лободи білої у посівах сої. Загибель бур’янів відбувається внаслідок руйнування їхньої клітинної мембрани.

ТОР® (Лямбда-цигалотрин) – інсектицид контактної дії для захисту широкого спектру культур від комплексу шкідників. Механізм дії полягає в ураженні центральної нервової системи шкідника, що спричиняє швидку його загибель. Препарат проявляє акарицидні та репелентні властивості.

КСЕОН® (Металаксил + цимоксаніл) – комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшнику, овочевих культур від комплексу хвороб: сіра та біла гнилі, фітофтороз, плямості, фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз, мілдью, несправжня борошниста роса, борошниста роса, фомоз, фомопсис. Унікальність цього препарату полягає у тому, що він складається з двох діючих речовин, які у вдалому поєднанні доповнюють одна одну та збільшують довготривалість захисної та лікувальної дії препарату.

Довідка: Агрохімічна компанія VITAGRO PARTNER – сучасна національна  аграрна компанія, що використовує у роботі передові канадські технології та інтегрує їх в український досвід.  Разом з нашими партнерами ми покращуємо стандарти агрономії та впроваджуємо нові системи захисту.

Компанія має новітню наукову базу, а передові агрономічні технології тестують та вдосконалюють на власних полях  агрохолдингу.

Насіннєвий завод зі сучасним обладнанням Cimbria виробляє насіння під ТМ Semelita.

У портфель брендів компанії входить: лінійка засобів захисту рослин – ТМ Bayton, мікродобрива Energeen, інокулянти Legume Technology.

Команда VITAGRO  PARTNER щоденно працює над удосконаленням якості продукції і стандартами сервісного обслуговування, невпинно збільшує асортимент згідно з найвищими стандартами агробізнесу.