Claas презентував рулонний прес-підбирач з фіксованою камерою Rollant 540

166

Компанія Claas на демонстраційному заході Scotgrass вперше представила останню версію рулонних прес-підбирачів з фіксованою камерою Rollant 540 та нову фронтальну косарку Disco Move.

Про це повідомляє traktorist.ua.

Rollant 540 може використовуватися як з плівкою, так і з сіткою, має нові вальці, оснащені посиленими 50-міліметровими короткими валами, пригвинченими до тіла вальця, міцніше шасі та нову концепцію водіння. Оновлена пресувальна камера має 15 вальців та формує рулони діаметром 1,22 м та шириною 1,25 м.

На версії Roto-Cut подрібнюючий механізм має 15 ножів, теоретично довжина подрібнення складає 70 мм. Ножі мають індивідуальний захист від сторонніх предметів і можуть закриватися з кабіни.

Нова фронтальна косарка Disco 3200 Move (3 м) має новий дизайн передньої бабки, що дозволяє косарці рухатися в діапазоні 1 м незалежно від тракторної зчіпки. В компанії говорять, що це сприяє більшій швидкості реакції та оптимальному копіюванню рельєфу.

Косарка доступна з плющилкою або без неї, а також вона може повертатися в сторону від центральної поворотної точки, встановленої під кутом 30 градусів. Як результат, косарка може повертатися назад під невеликим діагональним кутом для оминання перешкод.

В цьому році Claas святкує випуск 40-тисячного самохідного силосозбирального комбайна Jaguar і на честь цього дві спеціальні моделі 800 та 900 з написом 40 000 будуть представлені та показані в роботі на Scotgrass, що пройде 15 травня.