Дочірня компанія Väderstad змінює назву і розширює бізнес

204

Дочірня компанія Svensk Presshärdning AB, що повністю належить Väderstad, змінила свою назву на Väderstad Components AB.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Väderstad Components виготовляє диски, стійки і кільця ущілнювачів для всієї техніки Väderstad в повністю автоматизованому процесі із застосуванням високотехнологічної і високорозвиненої робототехніки.

«Мати власне виробництво зношуваних деталей – унікально у сільському господарстві, і це дає Väderstad повний контроль над якістю продукції», – йдеться у повідомленні.

Наразі близько 40 млн. шведських крон інвестовано в нову надсучасну виробничу лінію з обробки та зміцнення деталей, що зношуються, для техніки Väderstad. Це забезпечує розширену виробничу потужність техніки і її надійність.

Інвестиції гарантують, що Väderstad може задовольнити підвищений попит на продукцію компанії.

«Зміна назви з Svensk Presshärdning AB на Väderstad Components AB тісно пов’язана із загальною стратегією неймінга для компаній, що входять в Väderstad Group. Ми — компанія з міцною вірою в майбутнє і зі зростаючим обсягом продажів. Розширення останніх років призвело до появи нових співробітників. Їх кількість вже перевищила 50 і ми бачимо постійну потребу в кваліфікованих працівниках», — зазначив керуючий директор Väderstad Components AB Ден Сомлін».