Феєрична AGROSHOW Ukraine 2019

421

Третій рік поспіль міжнародна агропромислова виставка AGROSHOW Ukraine, яку проводять у новому для вітчизняного АПК розважальному форматі, в аеропорту Черкас  збирає тисячі аграріїв з усієї України. Цьогоріч на учасників AGROSHOW Ukraine 2019 чекала не лише оновлена розважальна, а й насичена ділова програма.

Традиційним для AGROSHOW Ukraine 2019 під час церемонії відкриття став парад сільськогосподарської техніки. Ефектна поява колони з технікою – наче справжній латиноамериканський агрокарнавал, який завітав до центру України.

Розваги розвагами, та сільгоспвиробники завітали до Черкас не лише заради цього. Звісно, розіграш подарунків, шоу-мийка тракторів, тракторний футбол, агрокінотеатр справили неабияке враження на відвідувачів, однак, власне фермерів цікавила в першу чергу сільськогосподарська техніка, посівний матеріал та засоби захисту рослин, фінансові інструменти тощо. І тут було на що подивитися.

Компанія АМАКО на AGROSHOW Ukraine 2019 вперше презентувала трактор Massey Ferguson 2635 потужністю 75 к.с., який звернув на себе особливу увагу та цікавість збоку відвідувачів. Зацікавили  аграріїв і тягач IVECO STRALIS HI-ROAD «AGRO STRALIS +» з напівпричепом Bodex та сівалка точного висіву MF 9100 Precision Planting.

Розповідає директор Центрального регіону компанії «АМАКО» Андрій Литвинов: «Організація «Агрошоу» була на найвищому рівні. На жаль, через затяжну весну, фермери зараз досі в полях, а тому не всі мали можливість відвідати виставку у Черкасах. На «Агрошоу» наша компанія презентувала весь модельний ряд тракторів Massey Ferguson  6, 7 і 8 серії, потужністю від 130 до 370 к.с., а також новий в Україні MF 2635 потужністю 75 к.с. Цей трактор дійсно справив враження на аграріїв, більшість з яких багато років використовують МТЗ і шукають кращу за якістю заміну білоруському виробнику. Крім того, у Черкасах ми представили новинку на українському ринку сільгосптехніки – сівалку точного висіву MF 9100 Precision Planting. Зазначу, кілька таких агрегатів ми вже встигли продати напередодні виставки.

Загалом, варто сказати, що дедалі важче продавати техніку «з виставки». Такі заходи тепер більше слугують для того, щоб підтримувати партнерські стосунки зі своїми клієнтами та колегами. Сьогодні агропромислові виставки – це майданчики для спілкування, нових знайомств із потенційними партнерами, підтримання стосунків з клієнтами. Якщо у нашого клієнта виникає будь-яке запитання, він завжди може підійти до нас на виставці, отримати якісну консультацію, домовитися про сервіс, чи, врешті-решт, приглянути  собі той чи інший агрегат, який у подальшому він зможе придбати.

Наступним заходом такого формату, у якому ми візьмемо участь, стане міжнародна агропромислова виставка у Києві – «АГРО-2019». На цей захід ми також підготували кілька новинок, які й презентуємо. На сільгоспвиробників чекають новинки та приємні сюрпризи від компанії АМАКО».

«На виставці разом із компанією «Астра» ми продемонстрували бункер-накопичувач перевантажувальний БНП-30 у парі з потужним трактором Fendt Global 1038 Vario, –розповіли біля свого стенду представники компанії Egritech. – Ми є українським виробником сільськогосподарської техніки, для збору та транспортування врожаю зернових культур.  Наша місія – залучити до сучасних сільськогосподарських рішень якомога більше агровиробників. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для значного підвищення виробничих потужностей, збору врожаю і логістики зернових культур. Бункер-накопичувач БНП-30 у парі з трактором Fendt Global 1038 Vario – оптимальне рішення для вітчизняних сільгоспвиробників».

«На без перебільшення феєричній виставці у Черкасах у нас на стенді представлено потужну техніку всесвітньо відомих брендів Fendt, Valtra, Berthoud, Manitou, Gregoire Besson, Bogballe, FraМest, Kühne, Egritech. Окрім власне презентації сільськогосподарської техніки ми консультували всіх фермерів щодо запасних частин і сервісу», – наголосили на стенді компанії «Астра».

На демонстраційному полігоні AGROSHOW Ukraine 2019 протягом усіх чотирьох днів виставки презентували причіпну та самохідну техніку. Запропонували організатори й насичену ділову програму, яка супроводжувала виставку. Всі охочі мали змогу дізнатися про сучасні способи та методи покращення родючості ґрунту, інновації у сфері агро, засоби і способи ефективного догляду за технікою. Традиційно відвідувачі цікавилися питаннями оподаткування, кредитування та інших банківських програм у сфері агро.

– Цікавимося технікою, дивимося, поки прицінюємося. Подобаються такі заходи, де все зібрано в одному місці: можна оглянути як техніку, так і підібрати насіння, ЗЗР, отримати знижки чи кредити, – розповів фермер-одноосібник із Черкащини пан Сергій.

За інформацією організаторів AGROSHOW Ukraine 2019, які підбили підсумки виставки, протягом чотирьох днів захід відвідало майже 8000 гостей, для яких презентували власну продукцію понад 200 компаній-учасників.

Текст: Андрій Мороз

Фото: AGROSHOW Ukraine 2019

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here