ФК «Інгулець» – прорив в історії вітчизняного футболу

280

images

15 травня у Запоріжжі відбувся фінальний матч Кубка України з футболу сезону 2018/2019 рр.

У ньому брали участь донецький «Шахтар» та ФК «Інгулець», котрий з сезону 2016/17 виступає у Першій лізі Чемпіонату України.

І хоча гра закінчилася з рахунком 4:0 на користь «гірників», проте цей матч можна вважати величезним досягненням в історії українського футболу, адже команда з невеличкого селища Петрове Кіровоградської області продемонструвала справжній прорив, діставшись до фіналу вже на четвертий сезон своїх виступів серед професіоналів. Свого часу навіть найсильніші клуби в історії нижчих ліг не могли цього зробити.

За коротку історію клубу з Інгульця (який перейменовано на ту ж назву у 2015 році) вдалося немало: у перший рік стати срібним призером Кіровоградської області; створити мережу дитячих футбольних команд в кожному населеному пункті Петровського району; та розпочати виступи у Першій лізі Чемпіонату України з сезону 2016/17 рр. та пройти щаблі із 13 на 4 місце.

Це вдалося зробити завдяки шаленій підтримці (не лише фінансовій) ТОВ «Агрофірми-П’ятихатська» (компанія входить в топ-п’ятірку найбільших аграрних підприємств Кіровоградської області), власником якої є президент футбольного клубу Олександр Григорович Поворознюк. Зокрема, у 2014 році закінчилося будівництво стадіону в Петрове, а також будівництво двох штучних полів в селі Володимирівка, де розташований головний офіс ФК «АФ-П’ятихатська».