JCB презентував дві моделі компактних телескопічних навантажувачів на зрідженому газі

276

Північноамериканський підрозділ JCB розширив асортимент компактних телескопічних навантажувачів серії Teletruk двома моделями, які працюють на зріджені природному газі (СПГ), повідомляє traktorist.ua.

В першу чергу нові JCB TLT 25 LPG і TLT 30 LPG Teletruk створені для задоволення потреб логістичної галузі, але також підходять для застосування в приміщеннях та у сільському господарстві. З огляду на низький рівень шкідливих викидів, машини можна використовувати на таких об’єктах, як склади та логістичні термінали, підприємства харчової промисловості, а також теплиці, ферми і ландшафтні роботи.

За заявою виробника, нові газові моделі розроблено, щоб задовольнити зростаючий попит на машини з низькими викидами для логістики і застосування всередині приміщень.

Серія JCB Teletruk — єдині в світі телескопічні навантажувачі з противагою, які, за словами компанії, дозволяють піднімати вантажі вище і засовувати їх далі, ніж звичайні вилочні навантажувачі. Крім цього, в машинах Teletruk істотно поліпшена оглядовість в передній півсфері, так як відсутні щогли, як у вилочного навантажувача. У свою чергу, це покращує безпеку на робочому місці і підвищує продуктивність.

Основна відмінність між двома новинками — вантажопідйомність. Максимальна вантажопідйомність моделі TLT 25 LPG становить 2500 кг, а в TLT 30 LPG — 3000 кг. Обидві машини мають максимальну висоту підйому 4 м і виліт стріли 1,42 м. Обидві моделі оснащені двигуном Kubota, який відповідає екологічному стандарту Tier 4 Final, і має потужність 59 к.с. (43,3 кВт).

«Teletruk вже змінює правила гри для операторів вилочних навантажувачів, які полюбили висоту підйому, виліт і безперешкодний огляд у нових машин. Як тільки вони починають їх використовувати, їм більше нічого не потрібно. Додавання моделей на природному газі робить цю серію навантажувачів JCB життєздатним і бажаним варіантом для цілого ряду нових застосувань в приміщеннях і є відмінним вибором для екологічно свідомих клієнтів», — говорить менеджер по обробці вантажів в JCB North America Ребекка Йейтс.

Телескопічна стріла навантажувачів Teletruk дозволяє виконувати завдання навантаження і розвантаження в межах половини простору, необхідного для звичайного вилочного навантажувача. А неперевершений передній виліт дозволяє оператору розвантажити вантажний причіп шириною 2,5 м з одного боку, економити час і пальне і зводячи до мінімуму небезпеку для оточуючих на робочому майданчику.