John Deere розширив модельний ряд самохідних обприскувачів

168

Виробник сільгосптехніки John Deere розширив 4-ту серію обприскувачів моделлю R4060 ємністю 6057 л з новою трансмісією CommandDrive™. Також з 2020 р. обприскувач R4045 буде постачатися стандартно з CommandDrive.

Про це пише traktorist.ua.

Обидві моделі обприскувачів призначені для великих обсягів роботи. Нова гідростатична повнопривідна трансмісія CommandDrive надає більше потужності, забезпечує економію пального та тиху їзду.

«CommandDrive — це інтелектуальна силова установка, в якій використовується один гідростатичний насос для живлення всіх чотирьох колісних двигунів зі змінним робочим об’ємом. Якщо одне або кілька коліс втрачають зчеплення з дорогою, система налаштовується на їх уповільнення і направляє більший потік на інші колеса. Ця трансмісія допомагає обприскувачу легше справлятися з роботою на пагорбах, м’якому ґрунті та в умовах, де потрібна додаткова тяга», — йдеться на сайті.

Також CommandDrive працює в парі з двигуном і всією системою обприскувача, щоб автоматично збільшувати обороти. За допомогою налаштування автоматичного режиму трансмісії оператори можуть підтримувати обрану швидкість руху і норму внесення при більш низьких оборотах двигуна. Налаштування автоматичного холостого ходу знижує обороти двигуна до 900 при зупинці машини.

Обприскувачі R4060 і R4045 оснащені функціями AutoTrac Vision і RowSense™, які допомагають відстежувати техніку на полях. Технологія управління соплами ExactApply™ дає операторам можливість підтримувати постійний розмір краплі на різних швидкостях по всій ширині стріли. Додаткова функція Mobile Weather дозволяє документувати дані про погоду, ґрунт і польові умови.