Лозівські машини представлять масштабну експозицію новинок на АГРО-2019

221

Лозівські машини виводять на ринок низку новинок і оновлюють всі серійні лінійки агрегатів ґрунтообробної техніки. Частина з них буде представлена на виставковому майданчику Лозівських машин у Києві.

На експозиції будуть показані новинки 2019 року – тракторний багатофункціональний напівпричіп KELT XXL, глибокорозпушувач ФРАНК-3, коротка дискова борона ДУКАТ-9 і важка дискова борона ДУКАТ-GOLD-6. Агрегати втілили нові технічні досягнення і комплексні рішення для українського і європейського ринку, що задовольняють найвищі вимоги аграріїв.

Прем’єрою сезону стане тракторний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL. Це новітня розробка Лозівських машин – трейлер, який може перевозити вантажі об’ємом до 43 м3. А унікальна система розвантаження за допомогою стрічкового конвеєра розвантажує трейлер за 2 хвилини.

KELT – єдиний в своєму класі напівпричіп з повною відповідністю ПДР за габаритами і навантаженням на вісь. Він може оснащуватися шнековим перевантажувачем, розкидачем органічних добрив та іншими пристроями. Також у KELT встановлена інноваційна система регулювання тиску в шинах.

Старт продажів – літо 2019 року.

На виставковому майданчику буде демонструватися і лідер сезону – дискова борона ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів. Борона втілила в собі оновлений сучасний стиль Лозівських машин. Агрегат успішно пройшов випробування і його вже можна придбати у офіційних дилерів компанії.

ДУКАТ-GOLD-6 – важка дискова борона з мінімумом обслуговування і максимумом продуктивності! Техніка створена для роботи із залишками крупностебельних культур, ідеальна при обробці площ з пожнивною масою стебел кукурудзи і соняшнику.

Глибокорозпушувач ФРАНК-3 зі збільшеною до 3-х метрів шириною захвату, оснащений твердосплавними наконечниками HARD-SHELL, які відрізняються найбільш тривалим терміном служби в своєму класі.