Лозівські машини представлять техніку ефективного землеробства в Румунії

149

«Лозівські машини» продовжують виставковий тур по країнах Європи. Агросезон в розпалі, а українська компанія завжди поруч і готова запропонувати аграріям вигідні рішення для прибуткового землеробства.

Про це пише прес-служба компанії.

На виставці Agriplanta-RomAgroTec-2019 (16-19.05, Румунія) компанія презентує дискову борону ДУКАТ шириною захвату 5 метрів. LOZOVA MACHINERY представить новий дилер – компанія ExpertTtractor.

Дукат-5 буде в класичній комплектації з прутково-клітьовим катком. За бажанням фермерів машина може бути укомплектована будь-яким з п’яти видів катків. Серед переваг Дукат-5 також підшипниковий вузол HARP AGRO UNIT що не потребує обслуговування і мастила і індивідуальна гнучка стійка, що дозволяє економити паливо. Транспортні габарити машини чітко відповідають європейським вимогам.

«Румунія – аграрна країна з розвиненим сільським господарством і великими посівними площами, що характеризуються різноманітністю ґрунтів, – коментує начальник відділу продажів Агродивізіону Марина Каменєва. – Ми бачимо активний інтерес до нашої продукції і готові запропонувати місцевим фермерам оптимальні рішення для будь-яких ґрунтово-кліматичних умов».