Лозівські машини презентували сільгосптехніку у Німеччині

183

Лозівські машини представили техніку для ефективних господарств на виставці Agra Leipzig, що проходила 25-28 квітня у м Лейпциг, Німеччина.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Цього року Лозівські машини представили німецьким аграріям коротку дискову борону ДУКАТ з шириною захвату 3 метри.

Завдяки ряду конструкторських рішень, наявності підпружинної стійки, необслугоуваного підшипникового вузла HARP Agro Unit і змінним коткам в п’яти варіаціях, Дукат націлений на широке коло агрономічних завдань.

«Місцеві фермери вже встигли по достоїнству оцінити високу якість обробітку ґрунту, надійність і продуктивність наших дискових машини. Ми також бачимо їх активний інтерес до лінійки глибокорозпушувачів, зубопружинних і ротаційних борін»,— сказав директор з експорту Агродивізіона Едуард Чудопалов.

Едуард Чудопалов також зазначив, що Лозівські машини планують розширювати регіональну дилерську мережу і намітили проведення демо-показів в центральних, північних і східних частинах Німеччини.

«Ми успішно відкрили сезон і почали співпрацю з нашим новим дистриб’ютором – компанією Belimpex. А щоб краще познайомитися з технікою LOZOVA MACHINERY ми запрошуємо німецьких фермерів на демо-покази, які стартують вже в травні», – додав Едуард Чудопалов.