Лозівські машини презентували техніку в Південно-Східній Європі

220

Лозівські машини взяли участь у міжнародних спеціалізованих виставках Південно-Східної Європи.

У Болгарії (14-17.05, BATA AGRO-2019) і Румунії (16-19.05, Agriplanta-RomAgroTec-2019) українська компанія продемонструвала дискові борони ДУКАТ.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За словами начальника відділу продажів Марини Каменєвої, європейські фермери цінують агрегати Лозівських машин за їх універсальність і економічність, а також відзначають надійність необслуговуваних підшипникових вузлів і ресорних стійок.

«У нас оптимістичні очікування щодо збільшення частки продажів в Румунії, це дуже перспективний ринок. Тут переважають невеликі господарства, що використовують трактори малої і середньої потужності. У нас в асортименті представлено цілий ряд ґрунтообробної техніки з відповідними параметрами », – говорить вона.

Великий інтерес у румунських аграріїв викликав ДУКАТ з шириною захвату 3 метри і комплекс з системного носія ТАЛЕР з двома накладеними на нього 4-х-метровими боронами ДУКАТ. Крім того, цікава опція змінних ковзанок, реалізована в лінійці дискових машин. Фермери можуть вибрати будь-який з 5 варіантів ковзанок, орієнтуючись на тип ґрунту і спосіб його обробки.

Марина Каменєва також прогнозує зростання ринку Болгарії.

«Крім наших ДУКАТІВ є попит на зубопружинні борони і глибокорозпушувачі. Місцевих аграріїв приваблює незмінно висока якість нашої техніки і здатність працювати з будь-яким видом ґрунту, включаючи важкопрохідний, що особливо актуально для кам’янистих полів Болгарії», — зазначає вона.

Найближчим часом болгарські фермери зможуть побачити агрегати Лозівських машин у роботі, вже влітку за підтримки офіційного дилера стартують демо-покази LOZOVA MACHINERY.