Якісні зерносушарки для українських аграріїв

399

4-7 червня у Києві відбулася головна агропромислова подія країни – ХХХІ Міжнародна виставка «Агро-2019». Вже традиційно брала участь у виставці й компанія Bonfanti – всесвітньовідомий виробник зерносушильного обладнання, добре знаний також і в Україні.

Компанію засновано 1979 року в Італії родиною Бонфанті. В Україні компанія Bonfanti працює вже більше 10 років і за цей час по всій території нашої держави встановлено більше 120 сушарок – продуктивністю від 5 до 120 т/год.

Про це журналу «АгроЕліта» розповів регіональний менеджер компанії Bonfanti Олексій Кривульченко.

– Олексію, у чому перевага зерносушарок Bonfanti?

– Наша компанія займається виготовленням, монтажем і обслуговуванням сушарок для всіх зернових культур: від кукурудзи, соняшнику, ріпаку, сої до сорго і льону. Сушарки адаптовано під кліматичні умови України, чудово працюють навіть за мінусових температур.

За п’ять годин сушарка може зменшити вологість кукурудзи з 40% до 14%, а за три години – з 28% до 14%. Під час сушіння зерно не піддається термічному шоку і не втрачає своєї якості.

Ще однією перевагою зерносушарок є те, що вони можуть працювати на альтернативному паливі, зокрема, на пару або на пелетах з відходів соняшнику. А ще вони абсолютно не несуть шкоди навколишньому середовищу – з них немає жодних викидів у повітря. Також завдяки системі рекуперації енергії дозволяють економити енергоресурси в процесі сушіння до 35%, і ви отримуєте рівномірно висушений продукт.

Наступний фактор – це сервісне обслуговування, яке ми забезпечуємо після купівлі та встановлення сушарки. Компанія надає два роки повної гарантії на сушарку, на всі запчастини, механіку, електроніку, пневмосистему – 30 років, а на металеві конструкції гарантія – 10 років.

Наші представництва та склади запчастин працюють у Києві, Пирятині, Білій Церкві, Черкаській області та поблизу Рівного.

Працівники компанії миттєво реагують на будь-які запити, консультують телефоном або, за потреби, оперативно виїжджають у господарства. У «гарячий сезон» Україною курсують мобільні сервісні бригади, аби у разі якихось поломок аграрії не втрачали дорогоцінний час.

– Хто є вашими клієнтами?

– Серед наших клієнтів як найбільші трейдери та сільгоспвиробники зі всієї України, так і середні та навіть малі господарства (від 1000 до 3000 га). Загалом, якщо говорити про кількість, то це приблизно 95 партнерів, адже є агрохолдинги, які мають кілька наших сушарок, як, наприклад, Grain Alliance (ТОВ «Баришівська зернова компанія») – у них встановлено 7 сушарок.

– Які умови придбання вашої продукції?

– Наші умови стандартні для всіх клієнтів: ми не вимагаємо великого завдатку, на початку достатньо сплатити невелику частину від загальної суми замовлення. Після цього сушарку запускаємо у виробництво, коли вона вже готова, клієнт оплачує ще певну частину суми, і ми здійснюємо монтаж сушарки на підприємстві. Решта оплати – за домовленістю.

– Які подальші плани в компанії?

– У планах  – покрити повністю всю територію України, аби у кожному селі працювала сушарка Bonfanti (посміхається, – авт.). І, до речі, Бонфанті – це прізвище засновника нашої компанії, у перекладі з італійської означає «хороші люди». Тож увесь наш хоча й невеличкий, проте дружній колектив готовий працювати, не покладаючи рук, аби забезпечити вітчизняних фермерів високоякісним зерном.

Розкажіть про ваші враження від цьогорічної виставки?

– Зазвичай на виставки люди приїжджають не лише рекламувати свою продукцію чи ознайомлюватися з новинками, а й зустрітися з друзями, партнерами. Для нас це дуже важливо. Мені дуже приємно, що багато наших клієнтів за ці дні завітали на стенд компанії. Ми щиро вдячні їм за співпрацю і докладемо всіх зусиль, аби стовідсотково задовольняти їхні потреби й надалі.

Анна Артим