LOZOVA MACHINERY запрошує на ювілейний V День поля

206

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ запрошують на найбільшу агроподію Південно-Східної України – V міжнародний День поля LOZOVA MACHINERY. Захід відбудеться 18 липня 2019 року в смт Краснопавлівка Лозівського району Харківської області на базі ПКП «ГАРАНТ». Крім партнерів, офіційних дилерів і аграріїв з України День поля відвідають закордонні гості з Румунії, Великобританії, Болгарії, Молдови, Угорщини, країн Балтії.

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продемонструють повну лінійку ґрунтообробної техніки, а також техніку для логістики та перевезень. Оригінальний формат заходу передбачає масштабну презентацію кожного агрегата та демонстраційний показ усього модельного ряду. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ покажуть фермерам, що інвестиції в українську техніку можуть бути ефективними!

Вперше буде представлено унікальні новинки, серед яких:

  • польовий культиватор ФЛОРІН з шириною захвату 8 метрів з додатковими опціями під конкретні потреби будь-якого господарства;
  • тракторний напівпричіп-перевантажувач KELT XXL, який оснащено стрічковим конвеєром, що розвантажує трейлер всього за 2 хвилини.

Прем’єрою заходу стане дебютний показ обприскувача від англійської марки Land Quip, що працює на ринку сільгосптехніки більше 35 років. Агрегат виготовлено на замовлення LOZOVA MACHINERY спеціально до Дня поля. Обприскувач максимально адаптовано до українських ґрунтово-кліматичних умов. Модель вирізняється високою якістю, легкістю в управлінні, точна система внесення добрив зменшує кількість бур’янів і підвищує врожайність культур.

Аграрії також побачать лідера сезону – дискову борону ДУКАТ зі шириною захвату 9 метрів, оновлену зубопружинну борону ЛІРА, двовісний самоскидний напівпричіп ALBION XL, який обладнано шнековим перевантажувачем особливої конструкції, дискові та зубові борони, глибокорозпушувачі, культиватори та інші серійні зразки машин.

Взяти участь у Дні поля і презентувати тракторну, комбайнову та причіпну техніку висловили бажання зарубіжні та українські компанії – партнери ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН. Для них буде організовано окрему експозицію.

Всіх запрошених чекає святкова атмосфера, розважальна програма та святковий обід, організатори також передбачили дитячу зону з веселими іграми та частуваннями. Кульмінацією свята буде розіграш призів і подарунків.

Нагадаємо, для LOZOVA MACHINERY 2019 рік проходить у світлі низки пам’ятних дат: 20-річчя українського бренду, 20-річчя з дня випуску першого агрегата компанії – зубопружинної борони ЛІРА і 10-річчя дискової борони ДУКАТ. День поля LOZOVA MACHINERY-2019 також стане ювілейним.

Запрошуємо до участі всіх, хто бажає!

Реєструйтеся тут

Чекаємо на Вас 18 липня у смт Краснопавлівка Лозівського району Харківської області!

Друк