Ювілейний День поля LOZOVA MACHINERY – 5 років відкритого спілкування

210

18 липня 2019 року провели п’ятий міжнародний День поля LOZOVA MACHINERY – найбільшу агроподію Південно-Східної України. Виставку відвідали партнери та аграрії з України, гості з Румунії, Великобританії, Болгарії, Молдови, Угорщини, країн Балтії.

У рамках заходу провели масштабний демопоказ сільгосптехніки. Представили новинки 2019 року, включаючи унікальні для вітчизняного ринку агрегати. ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ показали аграріям, що інвестиції в українську техніку вигідні та ефективні.

З вітальною промовою до гостей звернувся почесний президент УПЕК, Гіршфельд Анатолій Мусійович.

«Третій рік поспіль працює програма компенсації – аграрій може повернути 25% за купівлю вітчизняної техніки. Вперше за історію України запрацював прозорий і некорупційний механізм, він дав позитивний результат. У програмі беруть участь 160 компаній, за минулий рік аграріям видано 930 млн грн. компенсації. Ось це – справжні реформи!».

Відкриваючи захід, президент LOZOVA MACHINERY Роман Гіршфельд звернувся до аграріїв і партнерів компанії: «Завдяки вам і разом з вами ми розвиваємося і вдосконалюємо свої технічні розробки. У 2019 році ми прийшли до того, що техніка ЛОЗОВСЬКИХ МАШИН має бути не тільки вигідним вкладенням коштів і якісно обробляти ґрунт. Вона має бути естетично приємною і зручною. Ми здійснили глобальний редизайн агрегатів – потужний, прогресивний інноваційний – у відповідності з духом LOZOVA MACHINERY».

Президент LOZOVA MACHINERY зазначив, що День поля – важлива та відповідальна подія для компанії, адже п’ятий рік поспіль ми можемо відстежувати результати своєї роботи та зрозуміти, як ми виросли за цей період.

Відвідувачі виставки ознайомилися з унікальними новинками, серед яких польовий культиватор ФЛОРИН зі шириною захвату 8 метрів з додатковими опціями під конкретні потреби кожного господарства, напівпричіп тракторний-перевантажувач KELT XXL, що не має аналогів в Україні. Агрегат обладнано стрічковим конвеєром, який розвантажує трейлер всього за 2 хвилини. Також на експозиції вперше було представлено шестиметровий просапний культиватор САНТИМ.

Особливою прем’єрою заходу став причіпний обприскувач, розроблений у межах спільного виробництва LOZOVA MACHINERY і LandQuip – лідера виробництва обприскувачів на ринку Великобританії.

Власник LandQuip Річард Ебботт зазначив, що обприскувач вирізняється стійкістю на полях і полегшеною алюмінієвою штангою. Легка вага машини (2280 кг) дозволяє агрегатувати її з трактором від 80 к. с. Ще одна унікальна риса машини – спеціальна форма основного бака. У нього немає гострих кутів, гідроудару, різкої зупинки або повороту, тому вода швидко зливається і бак легко мити. У кабіні електроніка топової лінійки з вбудованою системою GPS.

Також на виставці було представлено лідера сезону – коротку дискову борону ДУКАТ зі шириною захвату 9 метрів, оновлену зубову борону ЛІРА-24М з транспортною шириною 3 м, напівпричіп ALBION XL, обладнаний шнековим перевантажувачем особливої конструкції, дискові та зубові борони, глибокорозрихлювачі, культиватори та інші серійні зразки машин.

«Машина має ефективно працювати в полі, а не людина працювати над обслуговуванням машини! Наша концепція полягає у тому, щоб мінімізувати втрати аграрія, виключивши роботу, яка не приносить додаткової цінності. Починаючи з цього року, ми даємо подвійну гарантію на фірмові необслуговувані підшипникові вузли коротких дискових борін – лущильників ДУКАТ. Більше того, на нових боронах, зокрема, на ДУКАТ-9, необслуговувані не тільки підшипникові вузли дисків і катків, а й усі шарніри рами, які тепер не вимагають регулярного змащення та інших маніпуляцій з боку фермера», – зазначає головний конструктор УКБТШ, Олексій Гриненко.

 Взяти участь у Дні поля та презентувати тракторну, комбайнову та причіпну техніку виявили бажання зарубіжні та українські компанії – партнери ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН. Для них було організовано окрему експозицію.

На Дні поля панувала святкова атмосфера, для усіх запрошених організували розважальну програму та святковий обід, також передбачили дитячу зону з веселими іграми та частуваннями.  Кульмінацією свята став розіграш призів та цінного подарунка.

Нагадаємо, для LOZOVA MACHINERY 2019 рік проходить у світлі пам’ятних дат: 20-річчя українського бренду, 20-річчя з дня випуску першого агрегата компанії – зубопружинної борони ЛІРА та 10-річчя дискової борони ДУКАТ.

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ – ГРОШІ ПАШУТЬ!

Пресслужба ІГ УПЕК