Сучасна техніка й оперативний сервіс від компанії «Агротерра»

275

8 серпня офіційний дилер провідних світових брендів техніки у західному регіоні України компанія «Агротерра» провела День поля на базі СГТОВ «Лище» у Луцькому районі на Волині. Продемонстрували останні розробки сільськогосподарської техніки таких знаних виробників, як: New Holland, Lemken, Rauch, Gaspardo. Як теперішні, так і потенційні клієнти та партнери компанії переконалися у високій якості реалізованої продукції, надійному сервісі та передових, що інколи навіть випереджають час, розробках від «Агротерри».

Заснована на Волині понад сім років тому компанія «Агротерра», що має представництва у Київській, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях, добре зарекомендувала себе в колах сільгоспвиробників. Дилер реалізує техніку, здійснює сервісне обслуговування та ремонт, співпрацює згідно з кредитними та лізинговими програми та навіть проводить навчання операторів машин та обладнання. Як зазначає директор «Агротерри» Костянтин Хоменко, своєчасна поставка техніки та запчастин, якісний сервіс і розуміння потреб клієнтів – девіз його компанії.

«Понад півсотні наших висококваліфікованих працівників постійно проходять профільні навчання як в Україні, так і за кордоном на заводах виробників для того, щоб запропонувати клієнтам саме ту техніку, яка їм найбільше потрібна, допомогти підібрати унікальну комплектацію тощо, а сервісні спеціалісти – провести обслуговування і ремонт швидко та якісно. Ми готові надавати сільгоспвиробникам якісну допомогу 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ми робимо все для того, щоб сільгосптехніка працювала на полях без збоїв, а якщо певні технічні негаразди і трапляються, усуваємо їх у найкоротші терміни», – наголошує Костянтин Хоменко.

Усі вище перелічені якості «Агротерри» підтвердили і представники аграрних підприємств, які плідно співпрацюють з компанією вже не один рік. Серед них і директор СГТОВ «Лище» Святослав Євгенович Карбовський, на землях якого й провели захід:

«Обробляємо більше 2000 га землі. Вирощуємо зернові, цукровий буряк, кукурудзу на зерно та на силос, адже у нашому господарстві добре розвинуте тваринництво – утримуємо 2000 голів ВРХ, 650 корів, 1000 свиней.

Співпрацюємо з компанією «Агротерра» з часу її заснування. Свого часу ми придбали в них три комбайни New Holland: два CХ 6.90 і один CХ 8.80. Техніка потужна, збирає урожай якісно, без втрат. Завдяки цьому, на початку серпня ми успішно, хоч на Волині ледь не через день випадали дощі, завершили жнива, зібравши врожай ранніх зернових із майже 1000 га та 250 га ріпаку. Отримали з гектара – по 7 тонн зерна та по 4 тонни ріпаку.

Високопродуктивні комбайни New Holland збирають зерно з дуже мінімальними втратами, це – техніка майбутнього. Зупинок у жнива через поломки не було ані в цьому, ані в попередні роки.

Окрім комбайнів, маємо прес New Holland для тюкування соломи та ґрунтообробну техніку Lemken.

Нам імпонує співпраця з «Агротеррою». Всі працівники сервісної служби компанії висококваліфіковані, за першої ж потреби виїжджають на місце та виправляють несправності, якщо ми не можемо впоратися самотужки. Загалом техніка, яку пропонує дилер – дуже надійна», – поділився досвідом співпраці з постачальником керівник СГТОВ «Лище».

«Агротерра», за словами керівника департаменту аграрного виробництва ТОВ «Волинь-Зерно-Продукт» Ярослава Мазуренка, – це не просто компанія, що продає сільгосптехніку, а яка забезпечує її найкращий сервіс.     

«Придбати комбайни, трактори та причіпні агрегати ми сьогодні можемо в будь-кого, але купуємо в компанії «Агротерра». Вона забезпечує виїзди до техніки вночі, у вихідні, з обслуговуванням ніколи немає проблем. «Агротерра» – є не лише продавцем сільськогосподарської техніки, а й готових надефективних рішень для аграрного бізнесу. Завдяки їхньому впровадженню, аграрії на декілька кроків наперед випереджають своїх конкурентів», – вважає представник одного з найпотужніших агроформувань Волині.

Задоволені співпрацею із компанією «Агротерра» не лише представники великого агробізнесу, а й дрібнотоварні сільгоспвиробники. Серед них і голова селянського фермерського господарства «Мальва», що обробляє 180 га землі у Турійському районі Волинської області, Роман Каліщук.

«Трактори, які ми придбали в «Агротерри», працюють надійно, без поломок. Ще 2014 року ми купили Т6050, він вже напрацював більше 2500 мотогодин. Минулоріч восени – Т6020 з напівавтоматичною трансмісією, який напрацював 300 мотогодин. До постачальника – жодних претензій, сервіс відмінний. Аналогічні трактори взяли собі також багато моїх сусідів, серед яких тільки позитивні відгуки про техніку та співпрацю з компанією «Агротерра».

Менеджер з продажів в Україні та Молдові компанії New Holland Віталій Білько інформував про ефективність співпраці відомої у всьому світі компанії з її дилером на Західній Україні, спрямованої саме на задоволення потреб аграріїв у високоефективній сільгосптехніці.

«Ще років з десять тому цей бренд мало кому був відомий у нашій державі. Зараз New Holland – серед лідерів ринку сільгосптехніки, і це стало можливим завдяки надійній техніці та якісній роботі дилерів. Я дуже вдячний Костянтину Хоменку та його команді за те, що вкладають великі сили у розвиток бренду New Holland. Торік «Агротерра» відкрила поблизу Луцька новий дилерський центр з одним із найбільших на Західній Україні складів запчастин та сервісною майстернею. Задля справи Костянтин Петрович багато в чому ризикує, бере на себе величезну відповідальність, але ще не було жодної проблеми, якої «Агротерра» не могла би вирішити. Ми робимо все, щоб допомогти компанії у розвитку справи», – наголошує представник New Holland.

Отож, на Дні поля презентували техніку світових виробників: самохідний обприскувач New Holland SP.275; зернозбиральні комбайни New Holland CR9.80 та CX8.80; трактор New Holland T5.110 S, Т7060 та Т8.410; ґрунтообробні агрегати Lemken Rubin та Karat; обприскувач Lemken Primus; глибокорозпушувач Gaspardo Artiglio; розкидач мінеральних добрив Rauch; сканер ґрунту Top Soil Mapper; а також власні новітні розробки – серію агрегатів Kassmos для внесення рідких добрив.

«Агротерра» пропонує своїм клієнтам 4 лінійки зернозбиральних комбайнів, з яких три – класичні клавішно-барабанні та одна – двороторні моделі CR. До них дилер рекомендує повний комплект агрегатів для збирання різних видів зернових культур. Зокрема, на комбайні New Holland CR9.80 встановлено жатку Superflex™.

«Це сімейство комбайнів є рекордсменом Книги рекордів Гіннеса: CR зібрав 798 тонн пшениці за 8 годин. Цей рекорд ніхто не може перевершити вже 5 років! Середня пропускна здатність комбайна 100 тонн за годину, – повідомив директор компанії «Агротерра» Костянтин Хоменко.

Представили на Дні поля також лінійку тракторів компанії New Holland – від великої (7, 8 серії) до малої потужності. Новинка – T5.110 S у базовій комплектації має напівавтоматичну коробку Еlectro Сommand™, вантажопідйомність задньої навіски 5400 кг, комфортну герметичну кабіну.

«Все це суттєво покращує роботу трактора. Ця машина враховує реалії поля і забезпечує роботу під усі потреби – чи це сівалка, чи обприскувач, чи причіп. Попри всі позитивні нововведення, цей сучасний трактор реалізуємо за доволі прийнятною ціною, – говорить Костянтин Хоменко.

Особливу увагу учасників заходу привернув самохідний обприскувач New Holland SP.275. Про його технічні характеристики та ефективність роботи інформував менеджер з продажу техніки компанії «Агротерра» Дмитро Кривульський:

«Обприскувачу SP.275 під силу будь-які агрономічні роботи – високий кліренс та високопродуктивний насос забезпечують найякіснішу роботу з обприскування високорослих культур на останніх стадіях дозрівання. Кліренс – 183 см, завдяки висоті шин його можна збільшити до 193 см. Бак з нержавіючої сталі для робочого розчину на 5500 літрів. Продуктивність основного насоса – 795 літрів на хвилину.

Унікальна конструкція обприскувача New Holland SP.275 з переднім розташуванням штанги забезпечує чудовий огляд поля для оператора. Машина має ультратиху та герметичну кабіну.

Потужність двигуна самохідного обприскувача 275 кінських сил з паливним баком 568 літрів. Система гідравлічного приводу з трьома швидкісними діапазонами – від 0 до 42 км на год. У нього є 4-дискова гальмівна система, два рульові колеса, а радіус його розвороту становить 6,4 метра. Особливістю цього обприскувача є безступінчасте гідравлічне регулювання колії – від 3,05 до 4,06 метрів по центру колії. Має він також індивідуальну підвіску кожного колеса, повний хід кожного – 51 см. Це дозволяє усім колесам повністю контактувати зі землею на нерівних поверхнях, забезпечуючи неймовірно плавний хід машини», – наголосив фахівець.

На Дні поля також розповіли про новинку, завдяки впровадженню якої можна найраціональніше та найефективніше використовувати земельні площі – сканер ґрунту Top Soil Mapper, а також про передові напрацювання компанії у технологіях підживлення ґрунту та хімзахисту рослин.

Команда фахівців компанії «Агротерра», за словами її директора Костянтина Хоменка, ставить собі за мету зрозуміти господарство чи фермера, що і як вони сіють, і не просто продати їм сільгосптехніку, а, знаючи їхні технологічні процеси, знаходити шляхи їх покращення.

«Маємо досвід, коли ми розпочинали разом із фермерами, які обробляли невеликі масиви площ – по 300-400 га. Разом розробляли технологію посіву, підбирали відповідні для їхніх потреб трактори, комбайни, обприскувачі, здійснювали передпосівну підготовку, основний обробіток та захист рослин. І нині ці господарства вже освоюють понад 2500 га та мають більше 40 одиниць сільськогосподарської техніки. Для нас співпраця – це не просто купівля-продаж, а інвестиція в аграрний бізнес», – стверджує керівник компанії «Агротерра».

Упродовж заходу всі охочі змогли отримати консультацію від висококваліфікованих спеціалістів компанії «Агротерра» та ознайомитися з останніми світовими розробками, які оперативно впроваджує дилер провідних брендів сільськогосподарської техніки на Західній Україні. Незважаючи на примхливі погодні умови, День поля пройшов успішно.

Олег Лівінський