Техніка Bednar – передпосівний обробіток на найвищому рівні

202

Правильний обробіток ґрунту – не лише важлива складова будь-якої технології вирощування польових культур, а й запорука високих урожаїв. Тому до вибору ґрунтообробної техніки потрібно ставитись дуже відповідально й обирати надійного та перевіреного виробника.

Саме таким є компанія Bednar FMT – найбільший чеський виробник сільськогосподарської техніки, що спеціалізується на агрегатах для обробітку ґрунту, посіву, внесення добрив і мульчування.

Компанія експортує свої агрегати у 35 країн Європи, Азії, Австралії, Північної Америки та Африки, де агровиробники цінують його за високу продуктивність і надійність використання.

І це не дивно, адже Bednar не стоїть на місці. Спеціалісти компанії у тісній співпраці з передовими господарствами постійно тестують нові технології обробітку ґрунту, внесення добрив і посіву. Беручи до уваги отримані результати, розробляють прогресивні агрегати, що підвищують ефективність вирощування сільськогосподарських культур. У Bednar працюють над унікальними ноу-хау, які втілюють у конструкціях агрегатів і агрономічних рекомендаціях. Ставку роблять на якість агрегатів, які, завдяки технологіям виробництва, отримують високу та тривалу ефективність.

Зважаючи на вищеперелічені характеристики, вітчизняні сільгоспвиробники все частіше надають перевагу агрегатам чеської компанії.

«Агрегати нашого виробництва здатні ефективно працювати в українських холдингах і якісно виконувати поставлені завдання. Компанія Bednar виробляє широкий асортимент агрегатів для українського ринку, які надійно працюють у важких умовах і з високою продуктивністю», – каже комерційний директор Bednar в Україні Михайло Кришко.

Bednar FMT і «Компанія ЛАН» – багаторічна тісна та плідна співпраця

В Україні офіційним дилером у сфері продажу та обслуговування техніки Bednar є ТОВ «Компанія ЛАН».

«Ми співпрацюємо вже 8 років, – розповідає Назарій Вонс, керівник відділу продажів техніки ТОВ «Компанія ЛАН». – Наша співпраця дуже плідна, адже Bednar пропонує якісну техніку й індивідуальні рішення у підході до її новинок. Також компанія швидко розвивається, підлаштовується під потреби аграріїв, стрімко збільшує виробничі потужності, постійно оновлює онлайн-програми для швидкого доступу як для дилерів, так і для клієнтів, доповнює онлайн-каталоги».

Фахівець додає, що техніка чеського виробника дуже популярна серед фермерів. Зокрема, серед великих господарств мають попит широкозахватні агрегати для передпосівного обробітку ґрунту, а саме Swifter SE зі шириною захвату від 10 м до 18 м.

Swifter SE 10000 – агрегат, який гарантує високі результати

«На початку сезону польових робіт компанія «Контінентал Фармерз Груп» придбала у «Компанії ЛАН» чотири компактори Swifter SE 10000, які вже працюють у полях», – розповідає пан Назарій.

Swifter SE 10000 — це причіпний передпосівний компактор з робочою шириною захвату 10,2 м, що дозволяє підготувати посівне ложе за один прохід навіть у грубій борозні. Цей агрегат оснащено системою складання в 3-х метрову транспортну ширину. Агрегат виконує безліч робочих операцій: вирівнювання поверхні, подрібнення, підрізання, перемішування, ущільнення тощо.

«Ці агрегати обладнані секціями з SB-лапами для підготовки ґрунту під посів, вони найкраще справляються з цим завданням. Таких у конкурентів немає. Ці компактори вже встигли добре зарекомендувати себе. До того ж, у них приваблива для українських аграріїв ціна», – підкреслив Назарій Вонс.

У «Контінентал Фармерз Груп» вже встигли випробувати новий компактор: оператори виконали передпосівний обробіток ґрунту та підготували поле під посів сої. Глибина обробітку – 5 см. Swifter SE 10000 агрегатували з трактором John Deere 9630.

За один прохід компактором Swifter SE 10000 можна виконати 8 операцій та отримати ідеальну підготовку ґрунту. Система кріплення секцій Wave-Flex забезпечує копіювання поверхні поля.

Високу якість компакторів Swifter SE 10000 відзначив і керівник відділу «Кремінна» компанії «Контінентал» Віталій Нищенко.

«Ми задоволені роботою цих агрегатів. Вони гарно вирівнюють площу та вирізають бур’ян. Плануємо використовувати його і для підготовки поля під посів інших культур», – прокоментував він.

Швидке, надійне та якісне сервісне обслуговування

«Компанія ЛАН» забезпечує повний цикл високопрофесійного сервісного обслуговування всієї ґрунтообробної техніки BEDNAR, своєчасну поставку запасних частин, а менеджери завжди підберуть оптимальну модифікацію для кожного конкретного господарства та налаштують і запустять у роботу агрегати.

«Наші сервісні спеціалісти регулярно відвідують тренінги, які фокусуються на асортименті продукції, та проходять навчання, що стосуються змін у техніці чи налаштувань до неї на заводі BEDNAR у Чехії. Якраз цього тижня декілька наших сервісних інженерів проходять польові навчання з налаштувань та гарантійного обслуговування агрегатів», – каже Назарій Вонс, керівник відділу продажів техніки ТОВ «Компанія ЛАН».

І додає, що кінцева мета діяльності компанії – не лише продати техніку, а повністю задовольнити потреби клієнтів, допомогти сільгоспвиробникам отримувати хороші врожаї і максимальні прибутки.

Анна Артим