Якісна, надійна техніка та високопрофесійне сервісне обслуговування – основа діяльності «Компанії ЛАН»

342

20-21 червня провели Міжнародний форум аграрних інновацій «Нове Зернятко»-2019. На полях компанії «Агропродсервіс» у селі Настасів Тернопільської області, де підприємство веде свою виробничу та господарську діяльність, зібралися аграрії з усієї України, а свої товари та послуги презентували понад 100 вітчизняних та зарубіжних компаній.

До уваги учасників було представлено чимало продукції провідних брендів, а саме: насіння, засоби захисту рослин, добрива та, звичайно, новинки сільськогосподарської техніки – основного помічника кожного фермера.

Новинки високопродуктивної техніки від «Компанії ЛАН»

Жвава цікавість у відвідувачів була до стенду ТОВ «Компанія ЛАН» – дилера відомої на весь світ техніки: тракторів, кормозбиральних та зернозбиральних комбайнів CLAAS, надійної ґрунтообробної техніки LEMKEN, AMAZONE, BEDNAR, SCHMOTZER, OPALL-AGRI, SUMO, високопродуктивних самохідних та причіпних обприскувачів HOUSEHAM, а також обладнання GEA Farm Technologies. І це не дивно, адже вся техніка, яку пропонує «Компанія ЛАН», вирізняється високою якістю, продуктивністю, надійністю та пройшла випробування часом і складними польовими умовами в багатьох українських господарствах, зокрема, й у ПАП «Агропродсервіс».

Як розповів виконавчий директор ТОВ «Компанія ЛАН» Ігор Рудник, з «Агропродсервісом» компанія плідно співпрацює від дня заснування.

«Перші трактори німецького бренду CLAAS, які вони у нас придбали, відпрацювали у господарстві на всі сто, на сьогодні їх вже замінили на нові машини. Керівництво «Агропродсервісу» розуміє, що без застосування сучасної техніки зібрати хороші врожаї неможливо, тож постійно оновлює технічний парк. У них є посівний комплекс LEMKEN, ґрунтообробна техніка BEDNAR та багато інших агрегатів.

Зараз також ведемо перемовини про продаж комбайнів CLAAS.

Зокрема, сьогодні ми представляємо наші новинки:  зернозбиральний комбайн Claas Lexion 770 разом із жаткою Сonvіo 1230.

Флагманська модель Claas Lexion 770 – це найпотужніша модель лінійки Lexion на сьогодні. Комбайн оснащено ексклюзивною системою обмолоту APS HYBRID (APS разом із ROTO PLUS), що забезпечує підвищення продуктивності на 20% і покращення якості зерна, завдяки новому закритому барабану. Перевагою є і професійний подрібнювач соломи SPECIAL CUT та радіальний розподільник із механічним приводом і автоматичною адаптацією напрямку розкидання для рівномірного розподілу по всій робочій ширині. Висока швидкість на дорозі – до 40 км/год –забезпечує суттєву економію часу.

Машину оснащено функціями управління CEMOS AUTOMATIC: AUTO THRESHING, AUTO SLOPE, AUTO SEPARATION, AUTO CLEANING, AUTO CROP FLOW, CRUISE PILOT та очищення – 4D.

Потужність двигуна моделі Claas Lexion 770 – 469 к.с., об’єм зернового бункера – 12,5 куб. м.

Комбайн уже випробувано на вітчизняних полях, він доступний для придбання українським аграріям. Його потужність (а завдяки своїм характеристикам цей комбайн може збирати врожай до 100 і більше ц/га) вже оцінили такі відомі господарства, як ТОВ «Україна» під керівництвом Героя України Олега Крижовачука, ПП «Аргон» під керівництвом Юрія Березовського, ПАП «Воля-2000».

Жатка Сonvіo 1230 зі шириною захвату 12,30 м унікальна за своїми характеристиками та призначена для збору будь-яких культур.

Зернозбиральний комбайн рівномірно завантажує стабільний потік маси жатки великими обсягами матеріалу.

Жатки Сonvio оснащено різними системами допомоги механізаторові, якими можна керувати, не виходячи з кабіни, наприклад, AUTOMATIC BELT SPEED і AUTO CONTOUR FLEX. Вони автоматично забезпечують оптимальні налаштування жатки.

Для максимальної продуктивності жатку обладнано інноваційним мотовилом. Пальці нового мотовила з криволінійними направними захоплюють рослинну масу до того, як вона буде зрізана, саме у такий спосіб мінімізують втрати. Пальці забезпечують оптимальну подачу матеріалу в жатку, особливо під час збирання низькорослих культур.

Гідравлічний привід мотовила дозволяє автоматично адаптувати тягове зусилля мотовила в складних умовах збирання, наприклад, із полеглими рослинами. Автоматичне ведення по висоті орієнтується за заданим значенням тиску та чутливості та запобігає зануренню пальців у ґрунт.

Для індивідуального реагування на будь-які умови є два режими реверсування: тумблер у підлокітнику реверсує мотовило, середню стрічку, що подає шнек і похилу камеру; перемикач на багатофункціональному джойстику – середню та бічні стрічки під час руху.

Варто зазначити, що жатки Convio – одні з небагатьох на ринку, які підходять для збирання ріпаку без втрат. За бажанням замовника жатки можна оснащувати на заводі різними пристроями: ріпакові ножі праві та/або ліві; з’єднання для простого монтажу ріпакових ножів; гідравлічні приводи ріпакових ножів; шнеки для ріпаку; вітровий щиток.

Тож, впевнений, що ці агрегати стануть найкращими помічниками сільгоспвиробників і забезпечать їм високі результати», – зазначив Ігор Павлович.

Розвиваємо молочне тваринництво разом із GEA

ПАП «Агропродсервіс» також тісно співпрацює з «Компанією ЛАН» і в напрямі тваринництва. Про це розказав Ігор Присько, представник ТОВ «Компанія ЛАН», відділ «Тваринництво».

«Компанія Лан» є дилером у Західному регіоні GEA Farm Technologies – світового лідера з виробництва доїльних залів, систем та засобів гігієни тварин – від окремих одиниць обладнання до проєктів «під ключ» та комплексних рішень.

Компанія GEA має найбільш повне портфоліо рішень для традиційного та автоматизованого доїння, охолодження молока, менеджменту поголів’я.

Ми пропонуємо системи автоматизованого доїння, традиційні доїльні зали та молокопроводи для безприв’язного та прив’язного утримання: доїльні зали типу «паралель», «ялинка», «карусель», прилади менеджменту поголів’я стада, системи охолодження.

Наші працівники допоможуть спроектувати ферму «під ключ», організувати менеджмент поголів’я, впровадити автоматизацію процесів або новітні технології доїння, що дозволить збільшити надої молока, покращити комфорт тварин, скоротити використання ручної праці та зробити господарство більш прибутковим.

В Україні компанія працює з 2006 року. На Західній Україні ми співпрацюємо з такими господарствами, як «Агропродсервіс», де встановлено два доїльних зали типу «паралель» на 20 та 40 доїльних місць, ТзОВ «Бучачагрохлібпром» – три доїльних зали типу «ялинка», ТОВ «Оболонь Агро» – доїльний зал типу «ялинка» та ін.

Ми гарантуємо якісне сервісне обслуговування та швидке реагування у випадку поломок. Основний сервісний центр розташовано у Тернополі, а склади запчастин – у Хмельницькому, Львові, Івано- Франківську», – поділився фахівець.

Сервісне обслуговування від «Компанії ЛАН» – швидко та професійно

Якщо говорити про сервісне обслуговування, то «Компанія ЛАН» приділяє цьому величезну увагу, адже основна мета її роботи – це не просто продати техніку, а стати надійним партнером та допомогти своїм клієнтам отримувати прибутки. А це напряму залежить від своєчасного та якісного сервісного обслуговування.

Василь Вівчар, керівник відділу продажу запасних частин ТОВ «Компанія ЛАН»:

«Ми професійно підходимо до сервісного обслуговування техніки впродовж усього періоду її експлуатації. У кожному представництві є сервісні центри та склади запасних частин, де працюють менеджери, які повністю покривають потреби того чи іншого регіону. На Західній Україні працюємо у Тернопільській, Рівненській, Волинській, Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Кожен менеджер завжди на зв’язку зі своїми клієнтами – вдень і вночі готовий оперативно виїхати у господарство та надати кваліфіковану допомогу».

Анна Артим