ФГ «Коровай»: успіх залежить від правильного вибору техніки

627

5 вересня компанія «Агротерра», офіційний дилер провідних світових виробників сільськогосподарської техніки, зібрала своїх друзів, партнерів та представників агробізнесу на традиційному Дні поля. Цього разу захід організували на теренах ФГ «Коровай» у Мостиському районі Львівської області.

Керівник підприємства Олег Васильович Гіс – справжній поціновувач техніки, яку пропонує «Агротерра». У технічному парку господарства є: два комбайни New Holland CX8.80 Elevation з різними жатками, самохідний обприскувач New Holland Guardian™ SP.275F, три трактори New Holland T7060, трактори New Holland T6090, Т6050 і Т6020, дискова борона Lemken Heliodor 9, стерньовий культиватор Lemken Kristall 9, передпосівні культиватори Lemken System-Korund і Lemken System-Kompaktor, посівний комплекс Lemken Compact-Solitair, причіпний обприскувач Lemken Primus, плуг Lemken Juwel, ґрунтообробна техніка Maschio Gaspardo, розкидач мінеральних добрив Rauch, телескопічний навантажувач Weidemann та бункери-перевантажувачі Заводу Кобзаренка.

Тож на Дні поля учасники мали змогу ознайомитися з останніми розробками сучасної техніки цих брендів, отримати інформацію з перших джерел, перейняти практичний досвід, побачити вище перелічені машини в роботі, та переконатися у їхній надійності та експлуатаційних можливостях у реальних умовах.

Потреби клієнтів на першому місці

Компанію «Агротерра» засновано 2012 року, її представництва є у Київській, Волинській, Львівській, Рівненській, Тернопільській та Хмельницькій областях. За роки своєї діяльності компанія зарекомендувала себе як надійного та відповідального партнера, з яким хочеться працювати та для якого потреби клієнтів понад усе. Саме тому з кожним днем все більше аграріїв обирають техніку та послуги від «Агротерри» і завдячують їй своїми результатами.

Як розповів директор «Агротерри» Костянтин Хоменко, основна мета діяльності компанії – зменшити собівартість продукції вітчизняних сільгоспвиробників, підвищити конкурентоздатність, забезпечити більшу ефективність роботи агропідприємств, завдяки технологіям та техніці, що допоможе аграріям збільшити їхні прибутки.

«Ми не просто реалізовуємо високоякісну техніку, ми пропонуємо клієнтам саме ті агрегати, які їм найбільше потрібні, допомагаємо підібрати унікальну комплектацію, забезпечуємо професійне сервісне обслуговування та ремонт. Наші сервісні спеціалісти (а їх у нас набагато більше, ніж менеджерів із продажу) працюють у режимі 24/7 і за першим дзвінком готові виїхати у господарство та в найкоротші терміни усунути проблему.

Ми впроваджуємо новітні агротехнологічні рішення в обробітку ґрунту та живленні рослин у рамках проєкту FreeFarm, в основі якого лежить досвід кращих американських фермерів та дослідників зі спеціалізованих компаній, зокрема 360 Yield Center.

Тож вся наша робота націлена на те, аби допомагати сільгоспвиробникам покращити їхні виробничі процеси», – зазначив пан Костянтин.

Про організацію сервісного обслуговування техніки, яке забезпечує «Агротерра», розповів Роман Юзьв’як, керівник Львівського філіалу компанії:

«Ми дуже серйозно підходимо до сервісного обслуговування техніки впродовж усього періоду її експлуатації. У Львівському відділенні працюють два менеджери з продажу техніки та чотири сервісних інженери. Є офіс та склад запасних частин. Якщо раптом стається таке, що якоїсь запчастини немає в наявності, то за кілька годин її доставляють з іншого найближчого складу, або ж за потреби навіть з Німеччини, Англії (доставка займає максимум до 3-ох днів).

Усі наші «сервісники» – фахівці, які мають вищу освіту за спеціальністю «інженер-механік» та великий практичний досвід роботи з технікою.

Ми надаємо повний спектр послуг: починаючи від підбору техніки, її запуску в роботу, навчання операторів, і закінчуючи гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. На запити реагуємо миттєво, у будь-який час доби, у будні та свята».

27 одиниць техніки на Дні поля!

Партнери «Агротерри» – представники світових брендів, розповіли гостям про техніку, яку демонстрували на Дні поля, та про новинки для ринку України.

«Родзинкою» стала демонстрація техніки в роботі.

Насамперед аграрії з цікавістю споглядали за роботою трактора New Holland Т6050 з розкидачем мінеральних добрив Rauch Axis та трактора New Holland Т6090 з причіпним обприскувачем Lemken Primus 35.

Далі на поле «вийшов» Т7060 – трактор, який за 9 років випуску постійно підтверджує свою репутацію міцної та надійної машини. У господарстві «Коровай» таких тракторів – аж три.

Трактор універсальний, з ідеальним співвідношенням потужності та ваги. Максимальна потужність двигуна – 242 к.с. – дозволяє успішно використовувати його у землеробстві, агрегатуючи з масивним навісним обладнанням. Він майже на тонну легший від своїх конкурентів (вага – менше 7 т), що дозволяє знизити непродуктивну розтрату енергії, збільшити маневреність. До того ж, мала вага зменшує надлишкове ущільнення ґрунту, що робить трактор ідеальним для землеобробітку.

Трактори New Holland Т7060 показали в роботі з плугом Lemken Juwel 8 4+1, культиватором Lemken Korund, дисковою бороною Lemken Heliodor 9 та з глибокорозрихлювачем Gaspardo Pinocchio.

Потім, на прохання клієнтів, оперативно продемонстрували Lemken Kompaktor для порівняння передпосівних агрегатів Kompaktor і Korund. Обидва агрегати виконують усі необхідні операції для підготовки ґрунту по зораній поверхні: подрібнення, вирівнювання, розпушування, створення насіннєвого ложа на точно задану глибину та прикочування ґрунтового шару над насіннєвим ложем, збереження вологи у ґрунті. Господарники хотіли переконатися, що Kompaktor краще дробить, та демонстрація показала, що подрібнюють вони однаково якісно, єдине, що Kompaktor краще ущільнює ґрунт, а це особливо важливо під посів ріпаку.

Korund  універсальніший – він легший, завдяки цьому продуктивніший, менші витрати пального в роботі, дешевший. Для початку у господарство краще брати Korund, а в перспективі, як сказав Олег Гіс, кожне господарство має мати Kompaktor.

Далі «до роботи взявся» один із найпотужніших тракторів New Holland – Т8.410 разом зі стерньовим культиватором Lemken Kristall 9.

На завершення демонстрації – гордість компанії New Holland, гордість ФГ «Коровай» – самохідний обприскувач Guardian™ SP.275F. Для потреб господарства Олег Васильович Гіс придбав його цього року навесні, оцінивши надвисокий кліренс – 183 см. Обприскувач якісно виконує агротехнічні операції навіть на пізніх фазах розвитку високостеблевих культур, як-от: соняшник, кукурудза.

Обприскувач має унікальну конструкцію – переднє розташування штанги, що забезпечує чудовий огляд – аби контролювати процес роботи оператору не потрібно постійно озиратися назад. Кабіна розміщена набагато вище, ніж висота штанги, у ній встановлено вугільні фільтри. До того ж, у обприскувачах New Holland Guardian™ надтиха кабіна, адже за кабіною розташовано бак для робочої суміші, а двигун – позаду бака.  Оператор сидить якнайдалі від двигуна, шум від його роботи не заглушує сигналів датчиків, уважно спостерігає за комп’ютером і штангою. Це полегшує процес роботи та якість виконання обприскування.

Об’єм баку з нержавіючі сталі для робочої суміші – 5300 л.

Незалежна перехресна підвіска HydraLink™ забезпечує плавний хід машини та надійний контакт усіх 4-ох коліс з ґрунтом. У базовій комплектації – гідравлічне регулювання зміни ширини колії від 305 до 406 см під час руху автоматично.

Також на Дні поля представили для огляду:

– два комбайни New Holland CX8.80 зі жаткою Flex 7,6 м та кукурудзяною жаткою New Holland;

– трактор New Holland T6020 зі сівалкою Gaspardo Maria;

– мульчувач Gaspardo Tornado;

– пропашний культиватор Gaspardo HL 8;

– сівалку Gaspardo SP 8;

– телескопічний навантажувач Weidemann T6027;

– бункер-перевантажувач Заводу Кобзаренка.

Загалом – 27 одиниць техніки з обладнанням! «Агротерра» вміє організовувати Дні поля!

«Ми пропонуємо рішення, прислухаючись до вас, і саме наш дилер – компанія «Агротерра» – допомагає нам почути кожного аграрія та створювати техніку, яка задовольнить усі ваші потреби», – підсумував Олександр Суханов, керівник відділу маркетингу New Holland в Україні та Молдові.

Агровиробники про компанію «Агротерра»

Враження гостей Дня поля від побаченого годі передати словами. Фермери не лише зі захватом спостерігали за роботою техніки, а й постійно задавали запитання представникам виробників техніки та господарю поля Олегу Гісу.

Олег Гіс, керівник ФГ «Коровай», Мостиський р-н, Львівська обл.:

«Свій аграрний бізнес ми разом з братом розпочали 2009 року з 60 га поля. Сьогодні земельний банк – 2200 га. З техніки на той час мали лише трактор МТЗ та плуг. Спершу сіяли тільки пшеницю, оскільки мали свій млин і пекарню. Зібравши перші врожаї, зрозуміли, що в агросфері теж можна непогано заробляти та вирішили розширювати справу. Почали вирощувати пшеницю, ріпак, сою, кукурудзу, соняшник, тобто ті культури, на які висока ціна, йдуть на  експорт і приносять хороший прибуток.

Проте, для того, аби досягти гідних результатів, самого лише ентузіазму замало – успіх залежить від правильного вибору техніки: адже, якщо вчасно встигаєш обробити, посіяти, то збираєш гарний урожай.

З «Агротеррою» ми познайомилися 5 років тому й одразу спрацювалися: нам дуже подобається їхній підхід до роботи. Компанія не лише продає якісну, надійну техніку за доступними цінами та на вигідних умовах, а й забезпечує відмінне сервісне обслуговування, надає професійні консультації та підтримку. У подальшому наша співпраця буде розширюватися і поглиблюватися».

Дмитро Білий, керівник ФГ “СІЧ-В”, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл.:

«В обробітку господарства 600 га землі, вирощуємо зернові, бобові й олійні культури.

Співпрацю з «Агротеррою» розпочали 2014 року, придбали трактор New Holland, а наступного року ще один, потім плуг Lemken, комбайн New Holland, навантажувач Weidemann. Загалом тепер маємо дев’ять одиниць техніки. Агрегатами дуже задоволені, вони надійні й економічні. За весь цей час не було жодної серйозної поломки.

На найвищому рівні працює і сервісна служба: все оперативно, хлопці компетентні, зі запчастинами проблем немає. Тож співпрацюватимемо й надалі».

Іван Кликоцький, в.о. директора ФГ «Сонячна насолода», Городоцький р-н, Львівська обл.:

«На 500 гектарах землі ми вирощуємо зернові, олійні культури.

З компанією «Агротерра» познайомилися три роки тому, маємо трактор New Holland Т7060, стерньовий культиватор Lemken Kristall 9, посівний комплекс Compact-Solitair і плуг Lemken.

Техніка чудова, адже після того, як ми її придбали, маємо змогу обробляти ґрунт і сіяти на найвищому рівні, і в результаті отримувати гарні врожаї.

Загалом, техніка, яку пропонує «Агротерра», настільки якісна та високопрофесійна, що є бажання придбати її всю для потреб свого господарства».

Анна Артим