New Holland представив своїх практичних гігантів на Дні поля у Житомирі

237

Погляд на агроіндустрію сучасності вже давно змінився, і бренд New Holland відіграв у цій зміні світогляду не останню роль. New Holland заслужив визнання у всіх частинах світу. Ця техніка втілила в собі досвід і знання сільськогосподарської індустрії.

Компанія New Holland використовувала досягнення попередників, аби кожен наступний випуск сільськогосподарської техніки став ще зручніший у використанні. Кожна машина стала ще більш естетично привабливою, ергономічною та могла задовольнити потреби будь-якого клієнта.

На початку вересня (4.09.2019 р.) техніку New Holland презентували на Дні поля у селі Сокільча Попільнянського району Житомирської області. Організатором виступив офіційний дистриб’ютор бренду  у Житомирській області – ПП «Адлєр».

Новесенькі комбайни та трактори стали не лише предметом зацікавленості для гостей  свята – досвідчених аграріїв, власників фермерських господарств та інших підприємців, а й колоритним об’єктом для фотосесій.

На виставці представили зернозбиральні комбайни CR9.80 та CX8.80, трактори T5.110, T8.410, T6050, T7060, T6020, а також перший і єдиний в Україні плуг New Holland.

Під час демопоказу господарники мали можливість побачити техніку в дії та отримати детальну консультацію від представника компанії New Holland. Охочі могли тестувати трактори прямо на полі, адже реальну їхню виробничу потужність можна з’ясувати тільки після особистого тест-драйву.

Своїми гігантськими розмірами вразив зернозбиральний комбайн CX8.80 – один із прикладів лідерства компанії New Holland у комбайнобудуванні. За загальним визнанням, усі 7 моделей цієї серії є кращими у своєму класі. Модель СХ 8.80 – це найпотужніший і насичений корисними опціями продовжувач легендарної серії TX:

– молотильний апарат відокремлює до 92% зерна зі соломи, а роторний сепаратор відділяє ще 3-4% зерна. Завдяки цьому, на соломотряс надходить менше 5% зерна в соломі;

– молотильний барабан має високу інерційну масу, що дозволяє згладжувати пікові навантаження. Передбачено зменшений швидкісний режим для обмолоту легкотравмованих культур;

– висока ефективність сепарації досягається завдяки ефективному попередньому очищенню, величезній площі просіювання, яка очищає решітний стан подвійної дії, і подвійному вихідному вентилятору;

– похила камера має «плавальний» пластинчастий транспортер, який змінює своє положення в залежності від обсягу маси;

– зерновий бункер розташовано між кабіною і двигуном, завдяки чому досягається ідеальне, не залежне від навантаження, розподілення ваги.

Команда «Адлєр» завжди рада допомогти у виборі якісної техніки New Holland для вашого господарства!

10007, м. Житомир, вул. Авіаторів 9

0 800 501 432

adler.com.ua