Співпраця «Волинської фондової компанії» та «Нібулона»: історія про купівлю 36 жаток Dominoni з гарантією 36 місяців на кожну

201

Компанія «НІБУЛОН» не потребує додаткового представлення, адже вона добре відома не лише на теренах України, а й далеко за її межами. Спільне україно-угорсько-англійське підприємство було створено 1991-го, в історичний рік відновлення української незалежності. Основними видами діяльності новоствореної компанії з офісом у Миколаєві стали виробництво та реалізація гібридного насіння кукурудзи та соняшнику зарубіжних селекцій.

За майже три десятки років «НІБУЛОН» перетворився на одного із найпотужніших національних холдингів, що спеціалізується не лише на вирощуванні великого спектру сільськогосподарських культур, а й на зберіганні, обробці та перевалці зерна, експорті збіжжя за кордон, тваринництві, суднобудуванні та судноплавстві тощо. За роки своєї діяльності компанія інвестувала в економіку України більше 2,1 мільярда доларів! Щорічно «НІБУЛОН» експортує понад 5 мільйонів тонн зернових, утверджуючи славу України як однієї з найбільших зернових житниць світу. Реалізуючи власну програму розвитку річкового судноплавства, компанія вносить вагомий внесок у розвиток миколаївського суднобудування та поліпшення стану автомобільних доріг країни. Вже натепер понад 30% від загального експорту власної сільгосппродукції «НІБУЛОН» здійснює за допомогою водних шляхів України.

Звісно ж, неабияке значення приділяють придбанню якісної сільськогосподарської техніки, адже в обробітку компанії ні багато ні мало – 83 тисячі гектарів ріллі, розташованої майже в половині областей України – від Півдня до Півночі, зі Заходу аж до Сходу.Ці значні здобутки стали можливими завдяки сумлінній праці багатотисячного колективу компанії, яку беззмінно очолює генеральний директор Герой України Олексій Вадатурський. Олексій Опанасович визначає стратегічні напрями діяльності агрохолдингу, втім, наголошуючи на потребі вдосконалення усіх технологічних процесів. Дрібниць у аграрній справі не буває…

Відтак «НІБУЛОН» робить наголос на придбанні найефективнішої сучасної техніки від відомих світових брендів. У цьому «НІБУЛОНу», зокрема, допомагає «Волинська фондова компанія». Один із найкрупніших дилерів України, що спеціалізується на продажу сільгосптехніки та запчастин, здійснює сервісне обслуговування, давно й успішно співпрацює з «НІБУЛОНом», і результатами співпраці задоволені обидві сторони. Детальніше про це – в інтерв’ю, яке дали нашому виданню начальник інженерно-сервісної служби компанії «НІБУЛОН» Роман Кузьмін і менеджер «Волинської фондової компанії».

Представник компанії «НІБУЛОН»: 2013-го року наш тракторний і причіпний інвентар налічував 2900 одиниць, зокрема 43 машини FENDT Favorit 824 ’97 року випуску. Проводячи щорічну закупівлю запасних частин для цих тракторів, було оголошено тендер на їх придбання. Його виграла «Волинська фондова компанія», яка є дилером концерну AGCO – виробника FENDT Favorit. Відтоді переважно «ВФК» вигравала всі наступні тендери на поставки запасних частин для тракторів цієї марки впродовж п’яти років підряд, даючи найбільш привабливі ціни за аналогічних умов поставки серед інших дилерів.

– Чим «НІБУЛОН» приваблює співпраця саме з «Волинською фондовою компанією»?

– Чинників багато. Це і найкоротші терміни поставки, і конкурентна ціна на товар. Якщо інші дилери поставляли запчастини до тракторів у термін до трьох місяців, то «ВФК» упродовж місяця забезпечила надходження 85% від усього замовлення, а це – номенклатура зі 1200 позицій. Завдяки такій оперативності наші сервісні інженери мали змогу завчасно приступати до ремонту техніки, й вже перший день весняно-польових робіт наші «залізні коні» стрічали у повній готовності. Якщо, до того ж, ще врахувати кращу ціну, то можна зрозуміти, чому ми віддали перевагу саме нашим партнерам із «ВФК».

2015 року, коли ми купили десять нових сучасних комбайнів, виникла потреба у придбанні соняшникових та кукурудзяних жаток. Оскільки ми вже мали позитивний досвід вдалої співпраці з «Волинською фондовою компанією», то звернулися з цього питання саме до них. За деякий час купили спочатку 10 соняшникових, а згодом – десять кукурудзяних жаток.

– На якому виробникові жаток, і чому саме, зупинили свій вибір?

– Після ретельного вивчення ринку обрали бренд Dominoni. Продукція цього виробника ось уже понад півстоліття є достойним підтвердженням гарантії італійської якості. Та й в наших українських умовах жатки Dominoni зарекомендували себе як чудове співвідношення між ціною та якістю. Щоб переконатися у цьому, ми побували в різних регіонах України та поспілкувалися з користувачами цього обладнання. Жатки Dominoni – це такі собі невтомні трудяги на жовтогарячих жнивних ланах.

Представник «Волинської фондової компанії»: До речі, я не знаю іншого відомого виробника жаток, який би надавав трирічну гарантію на свою продукцію. Про що це говорить? Насамперед, про те, що італійці впевнені в бездоганній якості бренду жаток Dominoni.

Представник компанії «НІБУЛОН»: Так, це справді так. Ми задоволені своїм вибором, і висловлюємо подяку «Волинській фондовій компанії» за виконання і цього нашого замовлення.

– А чим, зі свого боку, «ВФК» приваблює співпраця саме з «НІБУЛОНом»?

Представник «Волинської фондової компанії»: По-перше, це солідний партнер, який чітко виконує всі пункти контракту. По-друге, на підприємстві працюють висококваліфіковані фахівці, з якими легко знайти спільну мову. Зрештою, співпраця з таким шанованим у світі агроконцерном – це також престиж та найкращі рекомендації для нашої компанії. Приємно усвідомлювати, що техніка, яку придбали за допомогою «ВФК», сумлінно трудиться на ланах багатьох областей України, підносячи економічний потенціал нашої держави.

– Читачам нашого журналу буде цікаво дізнатися про технічні характеристики жаток Dominoni.

Представник «Волинської фондової компанії»: Загалом, 2015-го та згодом 2018-го року ми поставили компанії «НІБУЛОН» 20 соняшникових жаток Dominoni Free Sun GF940 з шириною захвату 9,43 метри та 16 кукурудзяних жаток Dominoni S 978B серії Rock.

Щодо особливостей, то насамперед скажу про соняшникові жатки. У травні 2015 року італійці якраз запатентували спіральні мотовила, і вже частина продукції для миколаївського агроконцерну була з цією новацією, решта – з прямолінійними мотовилами. Перевага спіральних мотовил у тому, що вони не травмують соняшниковий кошик, відтак утрати врожаю під час збирання мінімальні. Саме досвід використання у «НІБУЛОНі» спіральних мотовил, напевно, дав поштовх виробникові для переконання у правильності обраного курсу – відтоді до України завозять жатки лише зі спіральними мотовилами.

До речі, сам власник італійського концерну, Массімо Доміноні, у вересні 2015-го особисто приїздив на поля компанії «НІБУЛОН», аби побачити нові жатки у роботі. Тоді ми спитали у пана Массімо: чому їхня компанія дає таку велику гарантію (36 місяців) на свої жатки. Насамперед, той зазначив, що це – сімейна справа, а ім’я та репутація у бізнесі – найцінніший капітал. Пан Доміноні є власником, генеральним директором та конструктором своєї продукції, відтак замовляє комплектуючі від кращих виробників. На найвищому рівні – й сам процес збирання жаток.

Щодо кукурудзяних жаток, то їхня особливість – у швидкісному збиранні, до 15 км/год, і дуже якісному подрібненні стерні. Завдяки цьому зменшується навантаження на вальці та редуктори. Це, зі свого боку, позитивно впливає на довговічність жаток.

– Як техніка Dominoni зарекомендувала себе на практиці?

Представник компанії «НІБУЛОН»: Дуже добре. Жатки Dominoni, працюють на наших полях у різних регіонах України, відтак задовольняють результатами якості за пристойну ціну.

Запитую у своїх співрозмовників, у якому форматі відбувається зворотній зв’язок між «ВФК» та «НІБУЛОНом»?

– У режимі 24 на 7, – відповідає менеджер «Волинської фондової компанії», – тобто без вихідних та впродовж усієї доби. Будь-якої миті мені можуть зателефонувати наші партнери, і я надам або усну пораду, а за потреби – негайно виїду на місце, аби допомогти нашим, не побоюся цього слова, друзям.

– Найголовніше у бізнесі – це професіоналізм та людяність. Ми на сто відсотків задоволені співпрацею з «Волинською фондовою компанією», й маємо намір продовжувати її і в подальшому, – підсумовує Роман Кузьмін, начальник інженерно-сервісної служби компанії «НІБУЛОН».

Андрій Тюрін