Конференція «Лабораторія No-till 2020»

170

23-24 січня у Київі вже втретє пройде масштабна міжнародна конференція «Лабораторія No-till 2020».

Ця подія збере фермерів, керівників і фахівців агропідприємств, які цікавляться технологією  No-till. На NTLAB20 приїдуть з різних країн як ті, хто шукає нові знання, так і ті, хто хоче поділитися своїми досягненнями та напрацюваннями з однодумцями.

Цього року за день до конференції «Лабораторія No-tilІ», 22 січня, вперше буде проведено “Воркшоп для ноутіллерів-початківців”.

Формат проведення цього заходу незвичайний – розбір різних варіантів переходу на технологію No-till і пошук найбільш ефективних способів це зробити в практиці учасників воркшопу.

«Лабораторія No-till» — це унікальна можливість отримати нові знання «з перших рук» від українських і світових лідерів no-till. Ви матимете чудову нагоду поспілкуватися з людьми, які тривалий час практикують систему no-till, вміють вирішувати завдання, з якими ніхто раніше не стикався. Це люди, які вже домоглися великих результатів в аграрному бізнесі й готові поділитися практичним досвідом з учасниками заходу. Тож їхній досвід безцінний.

Познайомитися зі спікерами та дізнатися інші подробиці можна на сайті конференції – http://www.ntlab.in.ua.

Якщо вам потрібні конкретні практичні інструменти підвищення прибутковості свого бізнесу, збереження й поліпшення ґрунту, приходьте на «Лабораторію No-till»!