Bonfanti: на вершині конкурентоспроможності

237

У компанії Bonfanti завжди думають над питанням: що потрібно виробнику зернових культур. Сушарки цього італійського виробника дуже багато років працюють в Україні у різних регіонах і зарекомендували себе з найкращого боку. Та, попри все, виробник завжди вдосконалює свої технології. Про останні вдосконалення  розповіли на презентації сушарок Bonfanti в Ганновері на виставці AGRITECHNICA-2019.

На цій виставці багатьом клієнтам компанії та світовому ринку було представлено еволюцію зернових  сушарок – більш безпечних і продуктивних. Так як у 2018 році  компанія  вдосконалила та поновила програмне забезпечення, яке значно спростило роботу оператора, то в 2019 році спеціалісти працювали над покращенням  використання сушарок в екстремальних погодних умовах.  Тож на виставці продемонстрували  нові  вдосконалені  рішення – використання новітніх технологій для покращення міцності конструкцій, які сьогодні  здатні протистояти холодному та сильному вітру.

Безперервна робота зернової сушарки  в режимі 100% потрібна для того, щоб бути на вершині конкурентоспроможності. Це також  дозволило компанії Bonfanti  перевірити / провести повний конроль  зерносушарки та зрозуміти найважливіші деталі, завдяки чому тепер можна виробляти нові сушарки з більш  міцною конструкцією,  які здатні гарантувати продуктивність у  найекстремальніших ситуаціях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here