Cівалка точного висіву Väderstad Tempo зі системою автоматичного контролю міжряддя WideLining

185

Шведська компанія Väderstad вкотре підтвердила свої провідні позиції на ринку й на виставці AGRITECHNICA-2019 у Ганновері отримала нагороду “Машина року 2020” за інноваційну систему автоматичного контролю міжряддя Tempo WideLining. Цю нагороду Väderstad отримує уже втретє.

На цьогорічній виставці компанія Väderstad представила не менше чотирьох інноваційних продуктів, зокрема й систему Tempo WideLining, яка також відзначена срібною медаллю на нагородженні Agritechnica Innovation Award.

«Ми, звичайно, пишаємося, і раді, що отримали нагороду “Машина року” знову. Завжди, розробляючи нові продукти й опції, ми прагнемо покращити методи землеробства та полегшити важку працю аграріїв у всьому світі, і система Tempo WideLining – не є винятком. Це система для сівалки точного висіву Tempo, завдяки якій можна збільшити врожайність», – каже Маттіас Ховнерт, старший віце-президент із продажів і маркетингу компанії Väderstad.

WideLining – перша у світі система формування технологічної колії, яка дає можливість фермеру вносити рідкі добрива під рослини кукурудзи на силос, не знижуючи загальний потенціал урожайності поля.

Щоб залишити місце для колій розкидача рідких добрив достатньо відключити висівні секції, проте завдяки системі WideLining можна автоматично змінити міжряддя на сівалці точного висіву. Зі системою автоматичного регулювання WideLining усі висівні секції завжди здійснюють висів із повною продуктивністю, закладаючи високу врожайність поля.

Під час утворення колій, які згодом будуть потрібні й розкидачу рідких добрив, система WideLining автоматично регулює ширину міжряддя сівалки Tempo для створення двох колій шириною 1050 мм.

Колії створюють за допомогою встановлених гідравлічно-регульованих чотирьох висівних секцій на рамі сівалки. Міжряддя між рядками поруч із коліями 1050 мм переходитиме від 750 мм до 600 мм, що є прийнятним міжряддям для підтримки високого рівня врожаю у посівах кукурудзи на силос.

Система WideLining повністю автоматична та інтегрована у систему управління Väderstad E-Control на базі планшета iPad. Коли активовано WideLining, машина обчислює поле та автоматично регулює висівні секції для створення колій на основі робочої ширини розкидача рідких добрив.

WideLining дозволяє сівалці точного висіву Tempo завжди здійснювати висів із повною продуктивністю, підвищуючи потенціал поля. Якщо, наприклад, здійснювати висів силосної кукурудзи 8-рядною сівалкою і використовувати розкидач рідких добрив із робочою шириною 18 метрів (колія шириною 1050 мм), то система WideLining посіє на 8,3% більше насіння, порівняно з іншими сучасними технологіями, доступними сьогодні на ринку.

«Замість того, щоб відключати висівні секції, система WideLining автоматично змінює міжряддя на сівалці так, щоб залишалося достатньо місця для розкидача рідких добрив. Це означає, що зі системою Tempo WideLining сівалка працюватиме ще продуктивніше – висіє на 8,3% більше насіння, порівняно з іншими сучасними технологіями, доступними сьогодні на ринку», – каже Маттіас Ховнерт.

Технологія WideLining буде доступна для сівалки Väderstad Tempo V 6-12 з другої половини 2020 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here