HORSCH Transformer VF – інноваційний культиватор для міжрядного обробітку

483

На виставці AGRITECHNICA-2019 у Ганновері нагороду «Машина року 2020» у категорії «Механічний захист рослин» отримав культиватор Horsch Transformer VF.

Transformer VF (VariableFrame) – перший із нового модельного ряду в лінійці машин HORSCH для міжрядного обробітку та механічного прополювання. Відмінними рисами Transformer VF є оригінальна розсувна рама, великий асортимент робочих органів, які можна вмонтовувати на один носій, а також активне використання відеокамер для контролю якості обробітку.

Transformer VF має робочу ширину від 6 до 12 м. На особливу увагу заслуговує оригінальна розсувна рама, як альтернатива традиційним конструкціям. Повна сумісність з ISOBUS-стандартами дозволяє також оснастити машину найрізноманітнішими системами відеоспостереження.

Машини робочою шириною 6 м і 8 м складаються з трьох секцій. Версії від 9 м до 12 м – з п’яти. Транспортна ширина всіх модифікацій Transformer VF не перевищує 3 м, а висота в складеному стані – 4 м. Завдяки високій рамі – 660 мм, культиватором можна обробляти навіть такі високі культури, як кукурудза або соняшник, без загрози пошкодження стебел рослин.

Всі робочі органи розміщено всередині рамної конструкції, що дозволяє комбінувати їх залежно від мети й особливостей обробітку. Transformer VF може бути відрегульований на ширину міжрядь від 25 см до 90 см.

Розробляючи робочі органи, пріоритетом стали зручність і простота регулювань у поєднанні з високою точністю обробітку. Інструменти вмонтовано на паралелограм-носій, уже випробуваний в інших машинах HORSCH, зокрема й на важких і кам’янистих ґрунтах. Гідравлічний захист від перевантажень надійно оберігає компоненти від пошкоджень у разі наїзду на перешкоду.

Гідравліка також використовується для підйому інструментів, коли обробляють ділянки, засіяні зі застосуванням SectionControl.

Як опцію можна отримати комплекти для захисту рядка, щоб не пошкодити молоді рослини на ранніх термінах обробітку. На додаткову раму можна також монтувати пальцеві або голчасті ролики для розпушування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here