Компанія New Holland представила перший у світі серійний трактор Т6 з метановим двигуном на виставці Agritechnica-2019

210
  • Трактор T6 Methane Power: такі ж самі робочі характеристики, що й у тракторів з дизельним двигуном, і, водночас, скорочення експлуатаційних витрат до 30%.
  • Трактор T6 Methane Power, що працює на біометані: крок уперед до сільського господарства без викидів вуглецю.

Компанія New Holland Agriculture представила перший у світі серійний трактор Т6 з метановим двигуном на виставці Agritechnica. Він отримав звання “Екологічний трактор 2020 року” (Sustainable Tractor of the Year 2020) – нову нагороду, запроваджену цьогоріч у рамках конкурсу “Трактор року®” (Tractor of the Year®).

Карло Ламбро [Carlo Lambro], бренд-президент компанії New Holland Agriculture, зазначив: “Ми дуже пишаємося тим, що найпершу в історії нагороду “Екологічний трактор року” (Sustainable Tractor of the Year) отримав трактор T6 Methane Power. Це кульмінація інноваційної праці в галузі використання альтернативних видів пального, яку компанія New Holland веде в рамках своєї стратегії екологічно безпечних енергетичних технологій Clean Energy Leader, і вона свідчить про значний поступ у декарбонізації сільського господарства”.

Трактор T6 Methane Power було представлено на стенді компанії New Holland у секторі, присвяченому рішенням для енергонезалежного сільського господарства (Energy Independent FarmSM), щоб підкреслити численні переваги цього трактора та показати, як він може підвищити рентабельність сільськогосподарського виробництва та покращити роботу фермерів загалом.

Шон Леннон [Sean Lennon], голова відділу тракторної техніки, сказав: “Трактор T6 Methane Power, який ми представляємо на виставці Agritechnica, – це перша серійна одиниця. 2020 року ми розпочнемо продаж промислових зразків, роблячи цю технологію доступною для всіх наших споживачів. Враховуючи економічні та практичні переваги, доповнені можливістю використання біометану, ми очікуємо велику зацікавленість цією машиною з боку виробників і постачальників біогазу, а також господарств, які мають доступ до газорозподільної мережі. Також великий інтерес проявили комунальні підприємтсва, які хотіли б поповнити парк машин на стиснутому природному газі та, завдяки цьому, забезпечити подальше зменшення шкідливих викидів”.

Трактор T6 Methane Power: такі ж самі робочі характеристики, що й у тракторів з дизельним двигуном, і, водночас, скорочення експлуатаційних витрат до 30%

Трактор T6 Methane Power має такі ж самі робочі характеристики, що й аналогічні трактори з дизельним двигуном: потужність у 180 к. с., крутний момент у 740 Нм і таку ж високу надійність, але його додатковою перевагою є 30-відсоткове зниження експлуатаційних витрат.

Такі блискучі характеристики вдалося отримати, завдяки винятковій екологічності його силової установки. У реальних польових умовах трактор T6 Methane Power викидає твердих частинок на 99% менше, CO2 – принаймні на 10% менше, а всього викидів – на 80% менше, ніж дизельна машина аналогічної потужності.

На тракторах T6 Methane Power встановлено абсолютно новий, спеціально створений компанією FPT Industrial для сільськогосподарських машин двигун NEF із робочим об’ємом 6,7 літра. Згадана компанія спеціалізується на виробництві силових установок і трансмісій та є брендом компанії CNH Industrial. Новий двигун увібрав у себе понад 20 років її досвіду у сфері використання природного газу. Про надійність цієї технології та цього виду пального свідчать понад 50 тисяч двигунів на природному газі, уже виготовлених цією компанією.

У тракторі T6 Methane Power газові балони розміщено в тому ж місці, де й паливний бак на звичайних тракторах серії T6. Таке компонування забезпечує добру видимість балонів із кабіни та безперешкодний доступ до них. Розташування балонів під кабіною було оптимізовано так, щоб забезпечити можливість використання наявних шин і налаштувань ширини колії. Також збережено додаткові опції, наприклад, гідророзподільники, які можна встановити збоку трактора.  Клієнти, які прагнуть збільшити тривалість робочої зміни, можуть додатково замовити “комплект збільшення запасу ходу”. Його можна встановлювати на передній навісці чи кронштейні кріплення противаг, або на задній навісці, якщо трактор використовуватиметься як навантажувач. Також трактор оснащено виводами для підключення газу спереду та ззаду, що дозволяє використовувати додаткові балони з газом, встановлювані на причепах або агрегатованому обладнанні.

Трактор T6 Methane Power, що працює на біометані: крок уперед до сільського господарства без викидів вуглецю

Трактор T6 Methane Power – ключовий елемент концепції енергонезалежного сільського господарства, яку розробила компанія New Holland. Він замикає цикл безвідхідної економіки за схемою “поле – енергогенерація – поле”, тобто виробничий цикл із нульовими викидами CO2.

Вирощуючи енергетичні культури та використовуючи сільськогосподарські відходи для отримання біометану, фермери можуть заправляти ним свої трактори T6 Methane Power, щоб вести господарство з майже нульовими викидами CO2. У м’ясних і молочних господарствах цей сприятливий цикл можна навіть удосконалити, виробляючи біометан із гною. У такому разі вуглекислий газ вилучається з навколишнього середовища, тобто господарство працює з від’ємним вуглецевим слідом.

Також фермери можуть замкнути цикл безвідходного господарства, використовуючи побічні продукти анаеробного розкладу як органічні добрива на своїх полях.

Економічні й екологічні переваги трактора T6 Methane Power

Відвідувачі стенду New Holland на виставці Agritechnica-2019 мали можливість змоделювати економію експлуатаційних витрат, якої можна досягнути, використовуючи трактор T6 Methane Power, з урахуванням особливостей своєї роботи. У розрахунку експлуатаційних витрат враховується вартість пального й обслуговування, зокрема витрати на мастила та технічні рідини. Скориставшись цією можливістю, відвідувачі могли отримати ще й уявлення про те, наскільки вони б зменшили викиди вуглекислого газу, використовуючи природний газ чи біометан.

У співпраці з компанією Prodeval, яка спеціалізується на переробці біогазу та системах для вилучення біогазу, компанія New Holland також продемонструвала, як заправляти трактор T6 Methane Power. На стенді було представлено компресор – основний елемент циклу заправки.  Впродовж виставки спеціаліст компанії Prodeval ознайомлював відвідувачів із обладнанням для переробки біогазу в біометан або для використання природного газу з газорозподільної мережі, а також надавав відповіді на будь-які запитання щодо цього обладнання.

У секторі стенду, присвяченому трактору T6 Methane Power, також було встановлено екран, на якому демонстрували відео з поясненням устрою енергонезалежного господарства (Energy Independent Farm℠) із використанням трактора T6 Methane Power. Експозиція включала в себе кормозбиральний комбайн FR920 із кукурудзяною жаткою, колісний навантажувач W170D, телескопічний навантажувач TH7.42 Elite, гібридний автомобіль IVECO Daily Natural Power і двигун FPT Industrial на природному газі, щоб продемонструвати повний комплект обладнання, який може запропонувати бренд New Holland та інші бренди компанії CNH Industrial для енергонезалежного господарства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here