Nova – перший самохідний обприскувач від LEMKEN

304

Початок стратегічного партнерства компанії LEMKEN із виробником шасі в 2017 році стало стартовим «пострілом» для розробки самохідного польового обприскувача. І ось LEMKEN представляє готовий продукт під ім’ям Nova, та на виставці AGRITECHNICA-2019 у Ганновері завойовує нагороду «Машина року 2020» у категорії «Захист рослин».

Самохідна машина з просторою кабіною, безліччю варіантів регулювання шасі, новою автоматичною системою ведення штанги, баком місткістю від 4800 до 7200 л і робочою шириною від 24 до 39 м відповідає найвищим вимогам до комфорту й ефективності.

Особливу увагу приділено комфортабельності кабіни, оскільки це дуже важливо для багатогодинної роботи оператора. Звукоізоляція дозволяє сконцентруватися на управлінні машиною. Під замовлення обприскувач Nova може бути укомплектовано триступеневою системою фільтрації повітря 4-ї категорії. У кабіні постійно створюється підвищений тиск, що запобігає проникненню всередину парів ззовні. Автоматична система кондиціонування, радіоприймач із підтримкою Bluetooth і безліч відділень для речей – тут є все, щоб отримувати задоволення від роботи.

Зі сидіння з пневматичною підвіскою відкривається хороший огляд. Всі елементи управління розташовано на ергономічному підлокітнику. Інноваційний джойстик має велику кількість кнопок, які можна програмувати та налаштовувати під індивідуальні вимоги. Управління обприскувачем здійснюється за допомогою перевіреної практикою системи LEMKEN MegaSpray на терміналі CCI 800 або CCI 1200. Система підтримує увімкнення і вимкнення секцій, зміну норми внесення, контроль колії за GPS і управління завданнями. Платформа agrirouter для обміну даними з машинами різних виробників забезпечує зв’язок зі системою управління сільгосппідприємством в офісі.

Телескопічні осі в шасі Nova дозволяють змінювати ширину колії у діапазоні від 1,8 до 2,3 м. Під замовлення можлива установка гідравлічної системи зміни ширини колії. Можна використовувати шини шириною від 300 до 650 мм. Завдяки повному приводу, колеса заднього мосту рухаються точно слід у слід за колесами переднього. Поряд із кліренсом 1,20 м це сприяє збереженню рослин. Для особливо високорослих культур передбачено можливість підйому шасі за допомогою гідравліки на висоту до 1,60 м. Окрема підвіска кожного колеса з гідропневматичною амортизацією забезпечує максимально спокійний хід машини та баланс штанги на нерівній поверхні.

Алюмінієва штанга надійна та легка. Оптимальне розташування штанги та правильну відстань до оброблюваної поверхні підтримує система AdaptiveBalancingControl (ABC) від LEMKEN з автоматичним проактивним веденням. Щоб окремі кронштейни штанги налаштовувалися з урахуванням змін культури або місцевості, застосовується до п’яти датчиків. Вбудований у штангу циркуляційний трубопровід з окремо керованими соплами забезпечує точне обприскування з мінімальним залишком.

Для обприскування по краях без утворення туману передбачено шлюз для промивання, ємністю 55 л, підготовлений для використання закритої системи подачі (CTS = Closed Transfer System).

Бак з поліетилену вирізняється гладкими поверхнями та продуманим внутрішнім простором. Бак для води має місткість 660 літрів. Інжекторна мішалка з електричним регулюванням і датчиками рівня підтримує однорідність суміші в баку. Залишки рідини накопичуються нижче у відстійнику, який можна повністю спорожнити.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here