Сервіс – найважливіша ланка у послугах компанії «Агротерра»

530

Фермерське господарство “Універсалфарм” розташоване в смт Нова Ушиця на Хмельниччині. Дванадцять років тому його заснував Олександр Васильович Лапчук – мудрий керівник і дбайливий господар. Хоча підприємство невелике – в обробітку 500 га землі, проте досить успішне. На полях «Універсалфарму» вирощують зернові, бобові й олійні культури.

– Ми багато сил і часу приділяємо роботі на полі, вкладаємо в неї душу, тож земля нам віддячує, – розповідає фермер. – Звичайно, дуже важливу роль відіграє і наша помічниця-техніка, адже для отримання високих урожаїв аграрію не достатньо лише важко працювати, потрібно слідкувати за технічними новинками та впроваджувати їх у своєму господарстві. Саме тому ми намагаємося іти в ногу з часом і обираємо для себе найкращих виробників. А найкращим на сьогодні для нас є бренд New Holland: маємо комбайн CX 8.80 та два трактори – Т 7060 і Т 6090.

– Чому вибрали для себе саме цього виробника?

– Техніку New Holland цінуємо за якість, продуктивність, надійність – за весь час жодних серйозних поломок у нас не було. Важливий і комфорт. Серед «мінусів» роботи на самохідній техніці – монотонність: оператор увесь день сидить у машині, рухається полем із однією й тією ж швидкістю, спостерігає однаковий краєвид… (усміхається – авт.). Та насправді від комфорту роботи оператора залежить продуктивність. І, звичайно, не останню роль відіграє цінова політика, а New Holland – це висока якість за доступною ціною.

– А як щодо обслуговування техніки, адже воно є надзвичайно важливим для сільгоспвиробників, особливо у гарячу пору, коли важливою є кожна хвилина?

– Два роки тому у нас виникла потреба в налаштуванні комбайна New Holland, який купили раніше, проте гарантійного обслуговування не отримали. Тоді ми звернулися до офіційного дилера – компанії «Агротерра», і я донині вдячний її сервісним інженерам за те, що миттєво відреагували на наше прохання, зробили все швидко та професійно, що дозволило вчасно зібрати врожай. Тоді я й зрозумів, що «Агротеррі» можна довіряти.

Тож далі ми почали купувати техніку саме у цього дилера: придбали культиватор Maschio Gaspardo HL 8, глибокорозпушувач Maschio Gaspardo ARTIGLIO, дискову борону Lemken Rubin, буквально цими днями – передпосівний культиватор Lemken System-Kompaktor, а також вітчизняний навантажувач від «Заводу Кобзаренка».

Усіма покупками дуже задоволені. Техніка, яку нам порадили менеджери, працює чудово, без збоїв, що дуже важливо, адже невеликі підприємства, такі як наше, мають у себе по одній одиниці, і якщо якась із них виходить з ладу, то це тягне за собою купу проблем.

Та навіть, якщо якісь негаразди й трапляються, то на допомогу приходить сервісна служба компанії «Агротерра»: досвідчені хлопці одразу приїжджають у поле й усувають неполадки чи доставляють потрібні запчастини в найкоротший термін. До того ж, вони завжди на зв’язку та готові в режимі 24/7 надати консультацію телефоном. Більш професійного сервісного обслуговування я ще не бачив.

– Чи плануєте оновлювати самохідну техніку?

– Ми плануємо трохи «розширюватися»: збільшили земельний банк, тому, щоб підвищити продуктивність, нам потрібен більш потужний трактор. Ведемо перемовини з компанією «Агротерра» про придбання ще одного агрегата. Щоправда, з моделлю та комплектацією ще не визначилися, впевнений лише, що це буде, звісно ж, New Holland. Це універсальні машини, рівних яким я не знаю!

Кирилюк Анатолій, оператор ФГ «Універсалфарм» поділився враженнями від роботи на техніці New Holland:

«Технікою New Holland я керую вже більше року, до того працював на багатьох різних агрегатах. Хочу зазначити, що більш комфортних машин я ще не бачив: працювати легко, все автоматизовано, немає потреби зайвий раз виходити з кабіни, зручно, поломок практично немає. Одним словом – це не робота, а відпочинок!».

Турчин Віталій, менеджер із продажу техніки компанії «Агротерра» у Хмельницькій області:

«Я вдячний пану Олександру Лапчуку за вибір нашої компанії та довіру до неї. Наше знайомство розпочалося з найважливішої ланки в послугах компанії «Агротерра» – технічного обслуговування. Я дуже радий, що ми змогли надати кваліфіковану допомогу, адже для цього у нас є всі можливості: ми здійснюємо мобільний ремонт техніки з виїздом у господарства, а також капітальний ремонт двигунів і трансмісій та електронного обладнання на території наших дилерських центрів.

За ці два роки ми з Олександром Васильовичем стали хорошими друзями, наша дружба будується на довірі, і я впевнений, що так воно й залишатиметься на довгі роки, адже для компанії «Агротерра» клієнт – завжди на першому місці».

Анна Артим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here