«ВФК» привітала аграріїв Волині з професійним святом і продемонструвала техніку Massey Ferguson: телескопічний навантажувач MF TH та трактори MF 6713 та MF 8737

281

День працівника сільського господарства – свято, коли ми вшановуємо дбайливих господарів, які вдень і вночі важко працюють на аграрній ниві, чиї натруджені руки пахнуть запашним хлібом, хто серцем і душею долучається до найважливішої та найпочеснішої справи на Землі – годувати країну та дбати про добробут її мешканців.

Цьогоріч професійне свято українських аграріїв відзначали 17 листопада. Напередодні у Палаці культури міста Луцька провели урочистості з нагоди вшанування працівників агропромислового комплексу  Волинської області.

Привітати аграріїв і вручити відзнаки та подяки за віддану працю та вагомий внесок в економічний розвиток не тільки Волині, а й всієї України прийшли представники обласної та міської влади. Продовжили дійство святковим концертом.

Також у рамках святкування на Театральному майдані міста організували виставку сільськогосподарської техніки найновіших зразків. Усі охочі могли ознайомитися з технічними характеристиками найсучасніших тракторів і різноманітних агрегатів для обробітку ґрунту.

Особливу увагу відвідувачів привертала техніка Massey Ferguson, представлена «Волинською фондовою компанією» – провідним дилером сільськогосподарської техніки на весь світ відомих брендів і одним з найпотужніших підприємств Волині, що забезпечує аграріїв краю високоякісною технікою для будь-яких потреб.

«Волинська фондова компанія» презентувала експозицію з трьох одиниць техніки Massey Ferguson: телескопічний навантажувач МF ТН. 7035 і два трактори –  МF 6713 і МF 8737.

Не помітити цих яскравих і стильних «красенів» чи оминути їх увагою було просто неможливо, а сфотографуватися на їхньому фоні, посидіти в кабіні вишукувалися черги як дітей, так і дорослих.

Як розповіла начальник відділу маркетингу та розвитку «Волинської фондової компанії» Тетяна Ломага, участь компанії у заході є традиційною.

«ВФК» представлена в усіх регіонах України та пропонує аграріям сучасну техніку, оригінальні запасні частини, оливи та професійний сервіс. Центральний офіс «ВФК» розташовано у Луцьку, а філії працюють у Полтаві, Вінниці, Одесі,  Дніпрі, Хмельницькому,  Житомирі та Києві. У кожній з них ви знайдете не лише індивідуальний та комплексний підхід до кожного клієнта, а й професійні консультації та підтримку», – зазначила Тетяна.

Тож розглянемо детальніше агрегати, які викликали таке захоплення.

Телескопічний навантажувач MF ТН. 7035 – це одна з чотирьох моделей оновленої лінійки, які здатні підіймати 3-3,8 т на висоту 6-7 м. Велика потужність двигуна (100 к. с.) та робоча гідравлічна система (100 л/хв) забезпечують високу продуктивність.

Загалом, телескопічні навантажувачі МF серії ТН дозволяють легко й ефективно виконувати роботу та вирізняються відмінною маневреністю і зручним доступом до компонентів. Цей агрегат стане для вас машиною, що виконуватиме практично всі вантажно-розвантажувальні та підіймальні роботи у господарстві.

Моделі  оснащено двигунами стандарту Euro ІІІ та вдосконаленими технологіями, що спрямовані на підвищення продуктивності та полегшення експлуатації.

Складні вантажно-розвантажувальні операції, де важливим елементом є великий гідравлічний потік масла, або транспортні роботи до 40 км/год, де важливим є потужність двигуна та комфорт оператора, ці машини виконують з легкістю.

Модель має три режими рульового управління – управління двома передніми колесами, управління всіма колесами та паралельне управління передніми та задніми колесами (так званий крабовий хід) – для досягнення оптимальної маневреності в будь-яких умовах.

Також агрегат має неперевершену оглядовість, завдяки панорамному склінню кабіни та пологій конструкції капота двигуна, що забезпечує більш ефективну та безпечну роботу.

Нова вигнута конструкція задньої частини кабіни та скла, а також точка кріплення стріли забезпечують неперевершений огляд машини, особливо під час роботи в обмежених умовах.

Новий багатофункціональний джойстик забезпечує швидке й ефективне управління і загальну високу продуктивність. Цифровий дисплей на панелі приладів відображає усю необхідну інформацію, таку як: швидкість руху, параметри робочої гідравліки, лічильник мотогодин, обороти двигуна, кут стріли тощо.

Усі моделі мають силове зусилля, що дозволяє отримувати достатній крутний момент під час виконання найскладніших операцій. Покращена конструкція системи охолодження забезпечує стабільно високу продуктивність роботи в різних умовах експлуатації. Двигун встановлено вздовж рами, що забезпечує легкий доступ до його обслуговування, а також відмінну правосторонню оглядовість.

Усі моделі МF серії ТН прості та швидкі в технічному обслуговуванні, завдяки зручно розміщеним компонентам, і як результат – чим менше часу на непродуктивному простої, тим більше часу для роботи!

Трактор МF 6713 вирізняється своєю універсальністю, потужністю, простотою в управлінні та високою продуктивністю.

На трактор MF 6713 встановлено повністю синхронізовану трансмісію з 12-ма передачами переднього і 12-ма передачами заднього ходу, розділеними на 2 діапазони. На типовий для польових робіт діапазон швидкостей від 4 до 12 км/год припадає 6 передач, а максимальна швидкість трактора з цією трансмісією – 40 км/год.

Відомий своєю надійністю, міцністю і паливною економністю 4-циліндровий двигун AGCO Power із робочим об’ємом 4,4 л з турбокомпресором розвиває потужність 132 к. с. (98 кВт) і крутний момент 540 Нм при 1500 об/хв.

Оптимальну для конкретної робочої операції швидкість руху оператор вибирає за допомогою важелів, які розташовано в межах зручної досяжності, завдяки чому ними легко керувати. Однодискове сухе зчеплення відрізняється простотою експлуатації та технічного обслуговування. Трансмісія з електронним управлінням човниковим механізмом оснащена багатодисковою муфтою в масляній ванні.

Серед переваг трактора MF 6713:

  • коробка передач з човниковим режимом вибору напрямку руху та механічним або гідравлічним управлінням;
  • проста конструкція для зведення до мінімуму втрат потужності, а також підвищення характеристик і паливної економічності;
  • гідромуфта ВВП для простоти експлуатації та тривалого терміну служби;
  • електрогідравлічне блокування диференціала: просте включення за будь-яких умов;
  • незалежний ВВП;
  • посилений механізм задньої навіски з електронною системою управління (ELC) для безпечного та впевненого використання важкого навісного обладнання;
  • посилений задній міст для можливості роботи з будь-яким знаряддям;
  • виключно міцний задній міст із посиленою епіциклічною передачею для безперебійної роботи під час максимальних навантажень.

Трактор МF 8737 – колісний трактор, що є вершиною технічних досягнень компанії Massey Ferguson. Цей агрегат є флагманською моделлю для всіх видів робіт, що вимагають потужності до 370 к. с.

Потужний 6-циліндровий двигун AGCO POWER об’ємом 8,4 л з трансмісією Dyna-VT є новаторським рішенням задоволення потреб в аграрному секторі сучасності.

Технічною особливістю трактора MF 8737 є висока продуктивність гідравлічного насоса – 205 л/хв.

MF 8737 оснащений інноваційною системою автоматичного водіння Auto-Guide™. Вона набуває все більшого поширення на тракторах високої потужності завдяки тому, що дозволяє фермерам швидше повертати вкладені кошти та забезпечує комфортні умови праці оператора впродовж довгого робочого часу.

Важливо, що в тракторах цієї серії чудово розроблена система баластування. У підсумку, це значно економить час і кошти, якщо порівняти з конкурентами.

Анна Артим

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here