XVI Спеціалізована виставка «Агрофорум 2019»

206

5‑7 листопада Спеціалізовану виставку «АГРОФОРУМ ‑ 2019» провели на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15). Щорічно захід проходить у складі спеціалізованих виставок: «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства», які об’єднують взаємопов’язані сфери економіки.

Цього року на виставці «АГРОФОРУМ» провідні вітчизняні та світові виробники та постачальники ознайомили фахівців АПК і спеціалістів суміжних галузей зі своєю продукцією в таких тематичних напрямах:

– запчастини для гідравлічних систем тягачів, сільськогосподарської техніки, спецтехніки, техніки для комунальних служб, будівельного обладнання;

– фільтри для спецтехніки, комерційного транспорту, сільськогосподарської та садової техніки, вантажно‑розвантажувальної техніки, гідравлічних систем і промислових призначень;

– арматура різних типів, рукавів високого тиску для гідравлічних систем
– добрива для сільського господарства та садівництва, а також засоби захисту рослин;

– ветеринарія та лабораторії, які спеціалізуються на діагностиці та моніторингу здоров’я тварин та їх розведенні.

7 листопада на стенді Київського кооперативного інституту бізнесу та права провели науково‑практичну конференцію «Інженерія систем природокористування». На ній були розкриті такі основні питання:

– сучасні інженерні рішення в системах природокористування для різних видів комунальних та агропідприємств;

– засоби механізації та сучасні сільськогосподарські машини;

– моніторинг стану сільськогосподарських угідь;

– охорона праці та інженерія середовища при виробництві продукції рослинництва;
– технології та обладнання для зрошення; системи крапельного зрошення тощо.

2019 року загальна площа комплексного міжгалузевого проєкту, у складі якого спеціалізовані виставки: «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства» та «АГРОФОРУМ», склала понад 17 000 кв. м. Загалом експозиція зібрала 327 компаній з 15 країн світу.

Як українські, так і закордонні зацікавлені відвідувачі‑спеціалісти, кількість яких склала 8 515 осіб, мали змогу отримати максимальну інформацію про представлені на виставках сучасні технології та обладнання для використання в різних секторах: в агропромисловому комплексі, водній галузі, житлово‑комунальному господарстві, промисловій та будівельній сфері та інших.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here